Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Gyerekkorban normális az...

Gyerekkorban normális az állatkínzás?

Figyelt kérdés

Már 10 év felett. Anno amikor gyerek voltam széttapostam bogarakat, letéptem szöcskék lábait és hasonlók.

Volt, hogy élve megégettem rovarokat.

A hangyákat nagyítóval perzseltem meg.


Kutyát vagy macskát csak akkor bántottam, ha megharapott/karmolt. Volt hogy eldobtam egy macskát mert megharapott amikor felvettem.


Ez még a normális kategória?



jan. 21. 16:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
73%

Nem normális (igen, tudom értelemzni a kérdést).

10 év fölött ez már alacsony érzelmi intelligencia szint, rosszabb esetben szadizmus. Azért ebben az életkorban a gyerekek (kamaszok) nagy része már felfogja, hogy ez állatkínzás.

Ovis korban még lehet akár normális is, de a szülőnek nagy felelőssége van, hogy nevelje a gyereket ilyen téren.

febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
0%
Ne halgass másokra ez teljesen normális, amit leírsz. Kicsinek csinál ilyet az ember...nagyítóval én is égettem a hangyákat...A gilisztára forró vizet öntöttek a gyerekek és ha megharapna egy macska lehetséges, hogy most is képes lennél elhajítani, mivel macska nem üti meg magát...Perzse ha fökdhöz végnád, vagy kisérletezel TUDATOSAN, hogy hogyan lehetne egyre jobban kínozni egy állatot és, ha minél termetesebb állattal teszed az már elég nagy probléma...Az ember akkor érez egy állat vagy akármi iránt empátiát/vonzalmat minél jöbb emberi vonást mutat...(kinézet vagy érezlmi szinten) Ez arra világítana rá, hogy nem csak állatokkal lenne képes az illető ilyeneket tenni, ha már kiskorában is mondjuk macskákat és kutyákat nyársal fel vagy szúrkál...csak, hogy mondjak valamit...Én azóta, hogy égettem hangyákat és forráztam le giliszát köszönöm szépen jól vagyok és imádom az állatokat. Ezért is lettem állatorvos. van 1 kutyám 2 macskám és 2 nyulam +tengerihalak.
febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
48%

"Kicsinek csinál ilyet az ember"


22-es, igen, KICSINEK... De nem 10 év fölött.

febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
47%
Nem kicsiként?
febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!