Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van egy Yorki kiskutyam 9...

Murlockmuki kérdése:

Van egy Yorki kiskutyam 9 hetes és állandóan enne, mindig a konyhaba van. Nem tudom hogy hogyan lehet meghtanítani hogy ne egyen ennyit vagy ez normális . De nem akarom hogy elhízzon?

Figyelt kérdés
Vagy az is lehet hogy még csak most fejlődik és szüksége van hogy ennnyit egyen .. valaki tudna nekem segíteni hogy ez mit jelent és mit lehet ellene tenni?

#étel #yorkshire terrier #állandó evés
2015. máj. 11. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most tanul hazudni. Előadja, hogy mindjárt éhenhal, a gazdi bedől neki, és kapja a kaját
2015. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Úgy kell megtanítani,hogy nem adsz neki.Egy kölyök napi 3-4 -szer kapjon enni.Tehát a kaja csomagolásán lévő napi adagot elosztod max.4felé.Kijelölöd az időpontokat,ekkor eléteszed 10 percre.Ha nem eszi meg,akkorelveszed.Nem maradhat előtte.Köztes időben nincs nasi,semmit ne adj,ne essen meg rajta a szíved.Ezt már ilyen korban el kell kezdeni,mert a fejedre fog sz*rni.
2015. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de akkor ilyenkor mi a teendő ?
2015. máj. 11. 13:30
 4/13 anonim ***** válasza:
Most írtam le a kettes válaszban!
2015. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha megy kunyerálni,akkor levegőnek kell nézni.
2015. máj. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mit adsz neki enni? Ha tápot adsz, akkor a zacskón rajta kell lenni, hogy hány hetes kutyának, vagy hány kilós kutyának menni adagot hányszor kell kiosztani. Attól ne térj el.


Olvasd el ezt:

[link]


[link]

2015. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ismeretenségesség válasza:
Ha rendes méretű a yorki,nem kicsi,akkor render ,de kell neki szabni egy étkezési időpontokat.
2015. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat megpróbáltam. de még mindig nagyon nyüszög ha a konyhába megy akkor ilyenkor ne is törődjek vele ? : De remélem nincs semmi baja hogy állandóan enne ? :(
2015. máj. 11. 18:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baja. Kutya. Ők ilyenek. Ne foglalkozz vele ilyenkor.
2015. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaj,drága szivem,ez nem egy napos munka.Soha nem szabad neki semmit adni a saját adagján kívül az etetési idők között.Nemcsak ma,nemcsak holnap,hanem sosem.De miért van olyan érzésem,hogy megsajnáltad a végén,és adtál neki valamit?Tudom,hogy nehéz,nagyon-nagyon édes egy pici yorki,édesen tudnak nézni,stb.tudom,én is yorkis gazdi vagyok,de akkor sem szabad megsajnálni.
2015. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!