Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van egy Yorki kiskutyam 9...

Murlockmuki kérdése:

Van egy Yorki kiskutyam 9 hetes és állandóan enne, mindig a konyhaba van. Nem tudom hogy hogyan lehet meghtanítani hogy ne egyen ennyit vagy ez normális . De nem akarom hogy elhízzon?

Figyelt kérdés
Vagy az is lehet hogy még csak most fejlődik és szüksége van hogy ennnyit egyen .. valaki tudna nekem segíteni hogy ez mit jelent és mit lehet ellene tenni?

#étel #yorkshire terrier #állandó evés
2015. máj. 11. 13:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
kicsit megsajnáltam de mondtam neki hogy nem szabad és hogy nem és most abbahagyta . meg még annyit szeretnék kérdezni hogy mikor kocsival megyünk valahova akkor állandóan sír mert ugye állatorvos el kell menni most sokszor az oltatások miatt remélem majd hozzá szokik az autohoz is :)
2015. máj. 11. 19:21
 12/13 anonim válasza:
Ha kicsit nagyobb lesz vidd klassz helyekre is h ne csak az allatorvoshoz kosse az autozast! Pl retre erdobe kirandulni! A kajanal tenyleg csak eloadja magat...az enyem is vonyitott sirt mindent bevetett meg a trukkoket is amit tud! Mar leszokott rola...nem sir...kitartas
2015. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A kutyák annyit esznek amennyit eléjük raknak.

Tartsd magad a napi/félnapi adaghoz.

2015. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!