Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az aranyhalnak kell lélegeztető?

Darkkingdom kérdése:

Az aranyhalnak kell lélegeztető?

Figyelt kérdés
Van egy kis akváriumom amiben van egy kis aranyhal!De semmi más nincs akisba!Kell neki lélegeztető vagy levegőpumpa vagy minek hívják?:)
2012. jan. 11. 18:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kedves 18:37, én is érdi vagyok, és nem éppen a legjobb a minőség. Inkább ne írj, ha nem tudsz se írni, se jó tanácsot adni. Válasz: KÖTELEZŐ A SZŰRŐ, ÉS, DE KELL EGY 2CM-S ARANYHALNAK 200 LITERES AKVÁRIUM, MIVEL 1-ET NEM LEHET TARTANI, A 200 LITERESBEN MÁR TARTHATSZ 4 DB-T!
2012. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hagyjátok..Már úgysem fogjátok meggyőzni,hogy ne tegye..az ilyeneknek egy hal csak egy cuki állatka akit napi egyszer meg kell etetni és ennyi.-.- >< :@ Hát elmondom kedves kérdező,hogy nem ez a haltartás.Igen egy 2 centis aranyhalnak vegyél egy 200 literes akváriumot..Most még kicsi,de nálad az is marad,mert a folytonos mérgezések miatt megáll a növekedése.Ellenben egy 200 literesben 4 darab boldogan élné az életét és akár 20-30 centire is megnőhetne.A HALAD SZENVED!!Ne várd hogy azt mondjuk.Igen kell.Tökéletes lesz neki egy 5 literes gömbakvárium ha beleteszel egy levegőztetőt.Jobb lesz neki, de nem JÓ..Nem hiszem el hogy milyen emberek vannak akik nem hallgatnak a segítségre..>< Már ezerszer elmondtuk ezen az oldalon,hogy aranyhalat nem lehet kis akváriumban tartani!!!


Ja és dik..xdd besírok..xdd "egy 1000 literesem van"xdddd kérlekszépen drágaságom akkor mondjad milyen külsőszűrő van benne milyen növények milyen halak milyen világítás??xdd

szánalmas..><

2012. jan. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
istenem miért nem lehet meg érteni hogy az arny halnak kell egy min 200 literes akváriu m és egy jó külső suürés iés még azt irja van 1000 literese
2012. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Emberek,nem muszály elhinni...nem fogok magyarászkodni...de már röhögök rajtatok,főleg a utolsó írókon,hogy azért ha fasza gyerek leszek én is beszólok neki :) csak nyugodtan nem igazán hat meg :) nem léptek a lelkembe!
2012. jan. 12. 19:20
 15/16 anonim ***** válasza:
nem én nem azért írtam hogy én legyek a fasza gyerek csak azért mert akkor kerültem kérdést
2012. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
illetve pontosítom amondtaom akkor kerültem gépközelbe és láttam a kérdést
2012. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!