Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium mérete milyen legyen...

Akvárium mérete milyen legyen harcsás akváriumhoz?

Figyelt kérdés
közel 1000l re gondoltam csak azt nem tudom hogy széles legyen,magas vagy hogy,mik legyenek a méretek?Gondolom szeretnek úszni rendesen így szélesnek kellene lennie főképp.Én gondoltam egy 70x60x170 esre (MSZH)
2016. szept. 30. 12:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

vagy

[link]

2016. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 elwera ***** válasza:
Nekem volt egy jópofa bajszos harcsám ami egyszer kiugrott, hiába vettem észre egyből, beütötte az oldalát és másnap meghalt. Lehet jobb ha van valami háló a tetején.
2016. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hát sokan mondták már nekem is hogy nem lesz egy látványos akvárium ha csak harcsa lenne benne,de hát ilyen fura ízlésem van :D,nekem a sötét ,kissé zavaros vizű akvárium ami tetszik,a márványos már gondolkodtam,ha igaz mit írnak megszelídül,a fejlukasodás miatt nem merem bevállalni,nagyon meg tudom őket szeretni és ha véletlen megbetegszik,lehet az akváriumot is eladom,de majd meglátjuk,keresek vidiket,hogy is néznek ki valójában,mozgás...,aztán döntök nagy nehezen,az akara meg nem tetszik,az a nagy sallangos úszója valahogy a tengeri halakat idézi bennem elő :/,ám köszi a segítséget
2016. szept. 30. 14:46
 14/21 A kérdező kommentje:
ja persze ,akarok minden képen egy gömbvas keretet és rá egy pontheggesztett hálót,nehogy megszökjenek :)
2016. szept. 30. 14:57
 15/21 anonim ***** válasza:

Csak néhány gondolat, hátha segít eldönteni, mit akarsz.


"Eddig leragadtam az óriás vitorlásnál"

"nem akarom túl bonyolítani"

Ööö... na ezt gondold át még egyszer.


Én ugyan nem vagyok márványos szaki (sok, kicsi halacskát szeretek tartani), de a fejlyukasodás kialakulásában nagyban szerepet játszik a helytelen táplálásuk.

Ajánlott irodalom: [link]

[link]

2016. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
miért a vitorlás az túlbonyolítás? kb 15 NK,PH8,30C,ez annyira nem vészes szerintem :)
2016. szept. 30. 17:10
 17/21 anonim ***** válasza:
ez csak a scalarenak jó (sima viti), az altum 8 ph-s vízben hamar megadja magát majd.
2016. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

[link]


6,5 től semmiképp se lehet több a ph. múlt hónapban beszélgettem az egyik legkomolyabb dél-amerikai importőrrel. Heiko Bleiher jó cimborájával.

2016. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nem figyelmesen olvastam , az óriás vitorlás alatt a gibbicepsre gondoltam :DD
2016. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Na hát én erre a vitorlás algaevőre gondoltam,csak nem írtam ki részletesen :D :D,vagy van az a pleko,szinte ugyan az,azok tartása annyira szerintem nem bonyolult
2016. szept. 30. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!