Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » ÚJ VAGYOK! Tanácsokat kaphatok?

ÚJ VAGYOK! Tanácsokat kaphatok?

Figyelt kérdés
2016. dec. 10. 14:43
 1/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


A házban amit nemrég vásároltam,itt maradt egy akvárium. Még nem volt akváriumom,de a tulaj ki akarta "dobni" a halakat.Az akvariu. 160l és 5 aranyhal van benne. Azt steretném tudni hogy naponta egyszer vagy többszpr kevesebbet adjak?És mennyi az adag? Ha egy kicsit is adok nekik,bem jönnek fel érte. Mevárják hogy az ekedel lemennyen és egy kicsit esznek belöle. A képeken megtaláljátok amit itt hagytak. Az eledelt tegnap vettem. A vákaszokat elöre is köszönöm!



[link]

[link]

[link]

[link]

2016. dec. 10. 14:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Először takarítsd ki az akváriumot. A sima vízzel való jó erős súrolás is jó,ha mosogatószerrel csinálod akkor utána többször is mosd le az üveg falát. Aztán adj nekik egy kólás üveg kupakjának megfelelő mennyiséget. Reggel és este elég lesz nekik.
2016. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Atyaúristen hogy néz ki... csodálom hogy még élnek benne a halak.

Ezt az oldalt ajánlom figyelmedbe, hosszú lenne belemenni itt most az akvarisztika rejtelmeibe [link]

2016. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!