Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit csináljak? Egy béka van a...

Mit csináljak? Egy béka van a szobámban, szeretnék tőle megszabadulni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
most nem látom, hol van. ha éjszakára leteszek egy ilyen papirt, ragasztóval(amivel az egereket szokták megfogni) arra ráragad? vagy mégis... 5leteket várok:S:D
2010. szept. 4. 21:32
1 2
 11/17 anonim válasza:
juj, én teljesene kiakadnék egy békától, mondjuk tőlünk kilóméterekre nincs se tó, se folyó :D am tényleg ne bátsd, szegény nem akar rosszat neked... óvatosan fogd meg, vagy vödörrel, vagy mással. ;) jó vadászatot.
2010. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Olyan aranyosak a válaszok :)


Én is félek a békáktól, de nálunk mindig a párom intézi el ezt a dolgot. :) Ő simán megfogja.


Dobj rá egy türcsit,de nehogy agyonnyomd véletlenül,óvatosan fogd meg egy ronggyal és vidd ki :)

2010. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azt kellene a ragasztós lapra ültetni, aki feltalálta, no meg aki engedélyezte a forgalmazását. Kérlek, ne használd! Előttem már leírták, a brekusz nem bánt, nem harap, nincs okod félni tőle. Nyugodtan fogd meg és vidd ki a kertbe, had éljen.
2010. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek(?)

meglett oldva az ügy:D megfogtam nagy nehezen, bele egy dobozba és ki az udvarra:D. nem fizikailag votl enhéz emgfogni, inkább az hogy undorodoom tőlük:S:D

2010. szept. 4. 22:13
 15/17 anonim ***** válasza:

Na ügyi vagy!



(csak kíváncsiságból érdeklődnék: miért/mitől undorodsz tőlük? zöld, nyálkás, vagy mert hideg?)


(én a pókoktól vagyok ki idegileg, mert egy csomó horrorfilmet láttam róluk XD)

2010. szept. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

talán mert nyálkásak:S:D...

igen, nekem is vannak pókfóbiás ismerőseim:|:)

anyukám meg az egértől:D...na tessék:D

2010. szept. 5. 07:54
 17/17 anonim ***** válasza:
én a pókokat utálom. persze nem örülnék ha egy béka randalirozna nálam
2010. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!