Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőt válasszak?

Milyen hüllőt válasszak?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy szeretnék egy kis állatot, eddig hörcsögöm volt, de most váltani szeretnék. Mit ajánlatok?Olyat szeretnék, amit kitudok venni, és nem harapja le a fél kezemet, lehet kicsit "simizni".

18L


2010. szept. 6. 14:23
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szerintem szakállas agámát
2010. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Háát..a hüllők pedig pont nem erre valóak! Ők nem szeretik ha fogdossák, simizik őket. Egy idő után a legjobban talán a szárazföldi teknősök és a leguánok szoknak az emberhez, de nagy türelem kell hozzá, és vigyázni vele, hogy ne stresszeljük őket!
2010. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is szakállas agáma. Nekem is van kettő. Viszont nagy terrárium kell nekik és jó drága az eleségállat is. Ha ezt tudod biztosítani, akkor mindenképp a szakállas agáma a megfelelő választás. Nem harap és lehet simogatni.


A többi hüllőt nem nagyon lehet simogatni..

Úgy tudom nem szereti sem a gekkó sem a kaméleon, a leguán pedig hatalmasra nő..

2010. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
én azt hittem, hogy olyanok, amiket lehet fogni, hizsen beszélnek olyanról, hogy kézhezszoktatás, meg hasonlók. azt gondoltam, hogy néha néha ki lehet őket venni. ezek szerint nem?
2010. szept. 6. 15:00
 5/16 anonim ***** válasza:
Mindenképp várd meg a következő terrarista börzét, és ott vegyél valamit, mert sokszor a kereskedésekben elég beteges sovány példányok vannak.
2010. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mármint melyik fajtát?
2010. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Leopárd gekkot ajánlok neked kezdő hüllő tartáshoz !!!
2010. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha simogatós állatot szeretnél, inkább szerezz egy kiscicát, mert kézhez szoktatás ide-vagy oda, ezeket az állatokat stresszeli ha piszkálják őket!
2010. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. nem vagyok nagy hüllős, ezért gondoltam azt, hogy lehet őket hetente egyszer kétszer kivenni mászkáltatni a kézen, hiszen annyi embernek van, akik képeket is csinálnak, hogy ott a kezén, meg ilyenek.

de akkor valószínű, hogy nem ez a legjobb döntés nekem. még egyszer köszönöm.

2010. szept. 6. 15:24
 10/16 anonim ***** válasza:
A viziagámát, a nappaligekkkót és a kaméleont azt nem tudod kivenni mert elszalad, a kaméleon az még harap is ha odateszed a kezed elé. Nekem csak ilyen állataim vannak, így csak erről tudok nyilatkozni. Szóval nem kivehetős játékok, viszont jól néznek ki :)
2010. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!