Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőt válasszak?

Milyen hüllőt válasszak?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy szeretnék egy kis állatot, eddig hörcsögöm volt, de most váltani szeretnék. Mit ajánlatok?Olyat szeretnék, amit kitudok venni, és nem harapja le a fél kezemet, lehet kicsit "simizni".

18L


2010. szept. 6. 14:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak akik kiveszik és fogdossák őket! De ettől függetlenül ez nem tesz jót nekik, a hüllők nem örülnek ennek. Nekem teknőseim vannak. A szárazföldi teknősöm teljesen szelíd, odajön néha hozzám és szeret kézből enni, DE ha felveszem akkor fura hangokat ad ki és kalimpál, szóval utálja ha kézben van!
2010. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

madárpók egyértelmű.. nekem is az van, kézhez lehet szokatni, ha megmar földhözvágod


ettől függetlenül én sose akartam kézhez szoktani, nem is vettem sose kézbe, de látványos :D

2010. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
madárpók rohadtul megharap?
2010. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

nekem tarajosteknősöm van nagyon szépen be lehet az akváriumát rendezni ki is lehet engedni (felügyelet mellet )

[link] nagyon ari 13/F

2011. jan. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

köszi:)

am már lemondtam a hüllőről, lett egy szoba cicám:D

2011. jan. 9. 12:37
 16/16 anonim ***** válasza:
Királypiton
2020. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!