Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehetne ugy tartani a...

Hogyan lehetne ugy tartani a tengerimalacokat, hogy minnel kevesebbet kelljen utanuk takaritani?

Figyelt kérdés

Latok tiktokon facebookon itt-ott tengerimalacos videokat ahogy szaladgalnak szep tiszta kornyezeteben, de szerintem azok mind kozvetlen takaritas utan keszultek. Az enyemeik egyfolytaban kakilnak ahol megallnak.

Szonyegen hogy lehetne oket ugy kiengedni hogy ne pisiljek es kakiljak ossze?


2022. okt. 31. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Preparálva.
2022. okt. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 g.noir válasza:
100%
Én is tartottam tengerimalacokat, ők is összepisiltek/kakiltak mindent. Gondolom azzal nem árulok el túl nagy titkot, hogy amit az interneten látsz, az általában a valóság egy igen picike, és túlidealizált szelete. Szóval a tengerimalacoktól ez teljesen normális viselkedés. Azt javaslom, olyan helyre engedd csak ki őket, ami jól takarítható, vagy amit nem sajnálsz, ha összepiszkítják.
2022. okt. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
1. megelőzött. Én is ezt javaslom.
2022. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Bocs... :)

2022. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogyan nem lehet őket úgy tartani, hogy ha kiengedésnél ne pisiljenek meg kakiljanak össze semmit. Ez néha a malacos csoportban is téma, bar ott az, hogy milyen szép rendezett ketreceket lehet látni és vannak akik rákérdeznek, hogy ezt mégis hogyan? Hát úgy, hogy közvetlen takarítás után készülnek a képek, amikor még nem bombázzák szét a malackák a szépen berendezett ketrecet kedvükre. :)

Ez teljesen normális, hogy pisilnek, kakilnak mindenhova.

Csinálj nekik olyan kifutót ahol olyan anyagokat teszel alájuk amit nem baj ha összepisilnek meg kakilnak, vagy engedd ki őket olyan helyre a lakásban, ahol könnyen lehet tisztítani a padlót utánuk.

2022. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!