Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudnék mosómedvét venni?

Hol tudnék mosómedvét venni?

Figyelt kérdés
rég szeretnék egy mosómedvét,de nem tudom,hol találhatok tenyésztőt,vagy eladó kicsiket..még nagyon fiatalon szeretnék venni,mivel utána lehetetlenség szocializálni,meg magamhoz szoktatni a kicsit.mennyi amugy egy ketrec a mosómacinak?mig nem szokott a helyhez,nem engedném szabadon..segitsetek légyszi:)
2009. ápr. 1. 16:34
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
70%

Korábban a westendben az állatkereskedésben láttam, vagy esetleg még lehet a Lurdy Házban is.

Ha ezeken a helyeken érdeklődsz biztos tudnak segíteni.

2009. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
köszi a választ,megkérdezem. jah amugy a mosómedve vadállat ne kinozd az állatokat megnyilvánulások nem érdekelnek,az1.válaszolóhoz hasonló segitséget várnék.
2009. ápr. 1. 17:03
 3/30 anonim ***** válasza:
73%

Szívesen mondanám pedig hogy ne kínozd, a mosómedve vadállat, de végül is semmi értelme, azok kínozzák elsősorban akik tenyésztik és bárkinek eladják, tudván hogy nem alkalmas háziállatnak.

Segíteni nem tudok...szerencsére még nincs annyira elterjedve hogy bárhol hozzájuthasson az ember. Csak kénytelen voltam leírni a gondolataim :o)

2009. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
Kecskeméten a Zoo Centrumban láttam.
2009. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
nem ugy gondoltam.tudom jól,hogy nem háziállat.de van egyik barátomnak,nagyon hozzá van nőve,le sem lehet szedi a kis vakarcsot a válláról,öléből stb.minden csak szoktatás kérdése.mellesleg nálunk hatalmas kertben lakna,tele fákkal búvóhelyekkel stb.köszi az eddigi segitséget.és semmi baj a véleményedért..
2009. ápr. 1. 18:38
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagykanizsán a Leguan Akvarisztikába,van egy tündéri macilány,Fannynak hívják!Ő eladó mosómackó!

2009. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
SZio.nemtudod,mennyi idős,és mennyiért adnák őt?
2009. ápr. 1. 19:03
 8/30 A kérdező kommentje:
jah és kedves 2.válaszoló nem én szavaztalak le,én mindenkinek nyomtam kicsi zöld kezecskét..meg a többi választ sem értem mért lettek leszavazva:S
2009. ápr. 1. 19:06
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Már én is akartam írni, hogy váááá állatkínzó fogják meg...

de látom, hogy kertes ház. Annak örülni fog nagyon! Majd legyen neki víz kint egy lavorban, hogy tudjon mosni :D


Sok örömet hozzá!

2009. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Elég drága, meg szagos is, de annak ellenére nagyon cuki, legalábbis nekem tetszik. Ha kertben lenne egy nagy ketrecben pl sok kényeztetést kapna tőled, akkor nem gondolná magában h rossz dolga van.
2009. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!