Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudnék mosómedvét venni?

Hol tudnék mosómedvét venni?

Figyelt kérdés
rég szeretnék egy mosómedvét,de nem tudom,hol találhatok tenyésztőt,vagy eladó kicsiket..még nagyon fiatalon szeretnék venni,mivel utána lehetetlenség szocializálni,meg magamhoz szoktatni a kicsit.mennyi amugy egy ketrec a mosómacinak?mig nem szokott a helyhez,nem engedném szabadon..segitsetek légyszi:)
2009. ápr. 1. 16:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság maci ügyben?(nagykanizsai macilányos)
2009. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
megnéztem az oldalt amit adtál:)láttam rajta a macikat,aranyosak nagyon:)megmutattam a paromnak,azt mondta,hogy elvileg majd kapok egyet.attól függ milyen árban adják meg hogy jó leszek e:Pszóval majd remélem összejön..:)
2009. ápr. 5. 23:43
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Biztos jó leszel!:)))Az áron meg szerintem lehet lefaragni,biztos lehet velük egyezkedni,arról nem beszélve,hogy elméletileg a tenyésztőnél olcsóbbnak kellene lennie,mint az üzletben!Nagyon drukkolok,mert jó helyre kerülne a macika!Örülök,hogy legalább,ennyiben tudtam segíteni!A fotók róluk,meg tényleg nagyon aranyosak,nekem az tetszett a legjobban,amelyiken egy kosárban van a maci!:)Remélem írsz,ha meglesz a mackó!Drukkolok!!!

(Nagykanizsai macilányos)

2009. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit későn írok de most volt az RTL klubon 2-kor hogy egy nő 9 mósómedvét tart:) és monta hogy miket esznek meg hogy melyik a legszelídebb az még a házba is bejár:D naon cukik!! Amúgy sikerült beszerezned egyet??
2009. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
100%
Az expr_e_s_sz.hu-n (nem reklám) rendszeresen találsz tenyésztőket és eladó mackókat. És egyébként nem büdösebb, mint egy kutya vagy egy macska, sőt, szobatisztaságra is lehet nevelni, és ha magadhoz szoktatod, akkor lehetséges, hogy veled alszik és igényel téged a nap 24 órájában, de ha nem foglalkozol vele, olyan lesz mint egy másfél éves gyerek: sír, hisztizik és tépkedi ami az útjába kerül. Macskákkal jól elvan, és családtagként is betölti az ő kis szerepét, ezenkívül nagyon ragaszkodó állat, sír a gazdájáért és mindenáron, mindentől védi (vicsorog és próbálja elriasztani az "ellenséget"). :D Egyébként akár 20 kilósra is megnőhet, és a lány mosómacik agresszívabbak is tudnak lenni, ha párzási időszak van, vagy várandósak. Remélem segíthettem egy picit ;)
2009. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

köszi nektek,nagyon aranyosak vagytok:):)

ahogy összeköltözünk a párommal,én nagyon szeretnék egyet:)az jó ha elvan a cicákkal:),van egy hófehér cicánk.csak nehogy megegyék egymást:Pnajó ez persze nem volt komoly:P:)az utolsó előtti válaszát is kommentáltam,de akkor idióta volt a net és nem küldte el:(

nagyon várom már hogy legyen maci:))a másfél éves gyerekekkel meg jól bírok,rendszeresen vigyázok ilyen korú picikre mind amerikában mind itthon:)szóval az sem baj ha angolul fog nekem nyöszörögni a picike:D:)

2009. júl. 11. 20:26
 27/30 anonim válasza:

(az utolsó válaszadó vagyok, ismét):


a macskásat úgy értem, hogy egyszer megmutatja a macseknak, hogy ki az úr, ki tud nagyobbat harapni, ki a terület ura, akkor a macska csendbe marad :D nálunk 2 macska van, az egyik 9 kilós és kandúr, de a maci simán gallyravágta mindkét macskánk önbecsülését, azóta nincsenek morgások, fújások és hajcihők, a maci lett az úr a két macska fölött :D

2009. júl. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
hívj fel 8-16óráig30/2197371
2011. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Szia.Én is tartottam,vagyis tenyésztettem.Én úgy tudom hogy a csillagszem alapítványnál is vannak árva mosómacik amit ingyen is elhozhatsz.De nagyon meg kell gondolni mert sok odafigyelést igényelnek.Elfoglalt embernek egyáltalán nem ajánlom.
2011. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Én tudok segíteni ebben.Ha érdekel irj a javelly@freemail.hu ra.Üdv
2011. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!