Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudnék mosómedvét venni?

Hol tudnék mosómedvét venni?

Figyelt kérdés
rég szeretnék egy mosómedvét,de nem tudom,hol találhatok tenyésztőt,vagy eladó kicsiket..még nagyon fiatalon szeretnék venni,mivel utána lehetetlenség szocializálni,meg magamhoz szoktatni a kicsit.mennyi amugy egy ketrec a mosómacinak?mig nem szokott a helyhez,nem engedném szabadon..segitsetek légyszi:)
2009. ápr. 1. 16:34
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
nem dehogy,nem akarnám kinozni őt:)lenne szép nagy kertje,ahova ha meg van szoktatva nem megy el..van kerti tó egy kicsi,szóval..:Dbizti örülne annak is.remélem találok1picike mosómacit:)..köszi szépen a választ:)
2009. ápr. 1. 19:50
 12/30 anonim ***** válasza:
77%

Ketrecbe be ne zárd... akkor ne is legyen!


Amit írtál az utolsó kommentben, az biztató! :)

2009. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én láttam 3 éve a pesti árkádban akkor 50ezer forint volt. És nem csak addig kell a ketrec amíg bent van tartva szoktatni, hanem kint is kell alvóhely, bár én nem vagyok biztos abban hogy szabadon merném engedni felügyelet nélkül. És valószínűleg több odafigyelést igényel mint pl egy kutya, mert nincs az emberhez szokva alapvetően, míg a kutyák evolúciójának utóbbi 10ezer éve az emberrel együtt zajlott le... Amúgy lehet, hogy nem ártana mellé meg egy, mert neki az ember nem fajtárs...
2009. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom,hogy mennyiért adnák,és hogy mennyi idős!:(De ha gondolod utána kérdezhetek!Holnap talán,tudok neked választ adni!Én voltam,aki a Nagykanizsai macilányt írta!
2009. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
egyenlőre még csak érdeklődöm,meg nagyoníszeretnék.ha van akkor meg már megoldom a ketrec kérdést.alvóhelye lenne azzal nincs gond.szivesen venném kedves utolsó válaszoló ha van esetleg tényleg időd,hogy megkérdezd..:)irj ha megtudtál esetleg vmit.köszi:)
2009. ápr. 1. 22:20
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Békéscsabán az Iguánában 40ropi volt.Bűzmirigytelenítve:)
2009. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Utána kérdeztem a macilánynak!Közben már eladták!Remélhetőleg jó helyre került!De neten találtam egy kennelt,ahol vannak picik is!

Glatisant Kennel,GAÁL PÉTER 1025.Budapest Csejtei u 18.

Tel:0036/1 212-0744

0036/30 311-2989

0036/26 303-091

Email:glatisan@mail.inext.hu

Itt azt írták,hogy kölykök eladók,előjegyezhetők.

Keresőben megtalálod a netes oldalukat is,Glatisant Kennel.

Ha valamit találok még,akkor írok!

Én voltam,aki a Nagykanizsai macilányról írtam!

2009. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
áLLATMEyen is van, a múlt heti nőklapja kutyás cikkében olvastam. A Hegyi Barbarás cikkben.
2009. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Állatmenhely, Budapesten
2009. ápr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
10:02es köszi szépen,megnézem:)menhelyről azért nemakarok,mert ennél az állatnál a legfontosabb az hog gazdához szokjon,és ezt addig lehet,amig pici.sajnos ezért van kizárva a menhely.nem akarom hogy az elhozott kis állat tőlem félve esetleg elmeneküljön..amiee mondjuk egy kicsi esetében is megvan az esély,de kevesebb.azért megnézem a menhelyen is,hátha..
2009. ápr. 2. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!