Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nemrég találtam ezt az oldalt,...

Nemrég találtam ezt az oldalt, ahol egy csomó kapucinus kölyök majmot kínálnak eladásra. Szerintetek ezek csalók vagy igazi tenyésztők? Link alább:

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 3. 13:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem legális mert főemlősök eladása országon belül és országon kívül illegális!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:S

őKET KÉNE ELADNI A BOLHAPIACON 100 FT-ÉRT MERT ŐK IS MAJMOK!!!!!

2010. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem legális, de létező. Külföldi tenyésztő, ezért a fordítóprogram.
2010. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tutira átverés. Én egyszer egy szervált próbáltam megvenni egy ugyanilyen fordítóprogramos cégtől. Mindez egy éve történt. Írtam nekik, de mégcsak nem is válaszoltak. Illetve azóta is gondolkodnak a válaszon:) Nem azért, de vadállatok kézhez szokatása durva állatkínzás. Meg lehet szelídíteni egy, a vadonban született állatot, de abból soha nem válik házikedvenc. Ezt csak az idóta, tahó köcsögök támogatják, akik ugyanakkora f.szok, mint az eladók.
2010. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A majmok, általában a főemlősök nemzetközi egyezmények által védett állatok! Semmiféle kereskedelmüket nem engedélyezik, ha nem lenne átverés, akkor is elkoboznák a határon. Nem a magyaron, már sokkal előbb.
2010. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezeket a majmokat nem lehet tenyészteni! Befogják kicsi kölyökként, ha elpusztul, az se érdekli őket. Már az országukból se vihetnék ki! Nemzetközi egyezmények tiltják. Ha eljutna a határunkig, ott koboznák el. Egyértelműen úgynevezett "nigériai csalás"!
2010. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2010. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 fraghunter válasza:
Oroszlánmajom és selyemmajom tartása Magyarországon legális. A többi majom fajta engedélyköteles.
2011. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!