Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megnézel egy videót a border...

Megnézel egy videót a border collie-ról? Szerintem nagyon helyes.

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 14. 22:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem, az én kutyáim nem azért vannak hogy házat őrizzenek. Csak azért milyen már ha a kutya elszalad ha valaki csúnyán néz rám vagy elmegy az első kedves idegennel vagy egy labdáért? Amúgy én azzal foglalom le a kutyáim hogy kutyaiskolába járok velük, versenyekre, bemutatókra, sétáltatom őket minden nap és van egy bazi nagy kertünk is. Ha pedig nem vagyok velük akkorlakat alatt és riasztóval őrzöm őket. Fontosabbak mint az egész ház. Itt nem a sikerességről van szó hanem a szándékról ami néha még pluszban hasznos is. Amúgy pedig igen. A kutyának a feladatköréhez az áll közelebb hogy a házat őrizze és nem az hogy pakoljon. Úgyhogy a személyeskedéseddel mellétrafáltál.

Semmi bajom nekem a border collieval azon kívül hogy nem jön be, a felhajtással van bajom meg egyesek beképzeltségével.

2010. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nemhiszem hoyg egy kutyának a házörzés a legfőbb dolga. vannak vadászkuryák is, akiket pl nem arra tenyésztettek hogy örizzés a há

zat. és egy westietöl nehéz lenne elvárni. és igen vannak olyan fajták akik elmennek az idegennel, ami hátrány. És mondjuk azt énse szeretem hogy ha valaki meghalja a legokosabb kutya szavakat akkör rögtön a border collie ugrik be( tisztelet a kivételne). Én enm értke egyet azzal hogy mindenki a colliet isteniti, mert hogy ilyen olyan okos. nekem egy éves westiem van, és közel 40 trükköt tud. Nincs túlterhelve. Járok vele sétálni meg ilyenek. A border colliet manapság sokan azért veszik mert hogy óó milyen okos meg cuki. Aztán 2 év mulva kinyilik lesnek majd hogy mivan velük. Az egész a nevelésen mulik, és nem fajtafüggő. és igen, (bocsűnat a kitérőért), ez a viodeó tényéeg cuki, és végülis semmi bajom nincsen -nekem se- a border colival, csak annyi hogy sokan istenitik. Ez nem a kérdezőnek szól( irta hogy nem amiatt tetszik neki a videó).

2010. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!