Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 1,5éves mopsz kutyám...

Van egy 1,5éves mopsz kutyám és kiskorba elütöttek elektronos rollerrel es azóta kergeti a rollereket bicikliket kocsikat! próbáltam nevelni tanítani es leszoktatni erről de nem jártam sikerrel mit gondoltok erről? es mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 00:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%
10# Nem írtad mi a megoldás. Egy mopsz-ról beszélünk aki korlátozott a mozgás mennyiségében, nehezen kap levegőt ha stresszes, alapból kövér. Nevelése általában az otthoni együttélés szabályainak figyelembevételére, a kutya szocializálására korlátozódik. A mozgékony, terhelhető kutyáknál persze, hogy más a helyzet.
2023. aug. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy hogy tiltod és hogy neveled. Látatlanul nem lehet más tanácsot adni, csak azt, hogy kezd el rendesen nevelni és tiltsd le ténylegesen. Ne csak próbálgasd tiltogatni. Keress fel kutyasulit!


De miért hagytad eddig, hogy ezt csinálja? Miért nem állítottad le akkor, amikor elkezdte?

2023. aug. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Inkább trénerhez menj, egy átlag kutyasulis óra ezen nem nagyon fog segíteni.


Ha rosszat csinál, rá kell szólni, ha jól viselkedik/reagál a tiltásra, akkor meg kell dicsérni. A tréner majd megmutatja, hogy hogy szólj rá, hogy és mit dicsérj.

2023. aug. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%

#11-es!

10-es vagyok! Te vagy aki nem írtál megoldást, csak kifogásokat.

És a 9-es is én vagyok, abban a válaszomban pedig leírtam, mit kell tenni!!!


Az intenzív gyakorlás pedig nem azt jelenti, hogy a kutya mozgása legyen intenzív!

Sőt! Mivel történetesen pont mozgó dolgokról van szó, a kutya akár állhat is, egész gyakorlat közben!

Hogy milyen fajta, semmit nem jelet! Csak kifogás a hozzá nem értőknek.

2023. aug. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
10-es áruld már el, hogy egy érzelmet, mint pl a félelem, hogy lehet simogatással erősíteni? Tudom, hogy régen ez az elmélet ment, mára szerencsére már rájöttek, hogy ez netto hülyeség.
2023. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi ilyenre nem jött rá senki, és a kutyáknál továbbra sem működik az emberi pszichológia.
2023. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
8%
Akkor még olvasgass kicsit, és ne erőszakolj rá másokra olyan dolgokat, amik nem igazak. Így terjed a hülyeség.
2023. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!