Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 èves kutyusom haldoklik?

13 èves kutyusom haldoklik?

Figyelt kérdés
13 èves a shar pei kutyam, egyaltalan nem hall ès làt màr. Alig bir felallni, egesz nap szinte csak alszik, 4. Napja enni sem akar. A hazaba megy es alszik mozdulatlanul. Tudom hogy ez mar a veg, es hogy igyis rekord idot el meg, de nemjo igy latnom szegenyt. Nem tudom erez e fajdalmat, nem tudom mi lenne a jo dontes. Nem birom megtenni hogy elaltattassam. Nem tudom eldonteni h hagyjam e meghalni “ maga” utemeben vagy keressek fel egy allatorvost :( volt valaki ilyen helyzetben? Jol esne par jo szo
2023. szept. 24. 21:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Köszi a helyzetjelentést, kérdező! Nagyon örülök, hosszú boldog közös időt kívánok még!
jan. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Vetri dmg-t próbáld ki, egy ismerősöm 14 éves tacsija kezdett lerobbani mióta szedi sokkal jobb formában van és az étvágya is visszatért,rozoga ugyan,de sétálgat a kertben,szaglászik,eszik,iszik. idén lesz 16 éves.
jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!