Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek, ha nem tudok...

Mit tehetek, ha nem tudok kutyát sétáltatni, mert egy csomó háznál nyitva van a kapu?

Figyelt kérdés

Falun lakom, és egyre nehezebb úgy útvonalat választani sétáltatáshoz, hogy ne fussunk bele olyan házba, ahol ne lenne nyitva a bejárati kapu.


Nem egyszer előfordult már, hogy az ilyen helyekről az ottani kutya kifut az utcára, ahol sétáltatom a kutyámat, és balhézni akar. A kutyám egy labrador keverék, úgyhogy általában ő a nagyobb méretű, de így is félek, hogy megsebesül, vagy önvédelemből kárt tesz a másik kutyában.


Ilyenkor, ha nagy nehezen ki is jön a kiszaladó kutya gazdája, általában még nekik áll feljebb, hogy minek sétáltatok kutyát, miért provokálom az ő kutyáját azzal, hogy elhaladunk az utcán.


Én pórázzal szoktam sétáltatni, és a kutyám is rendesen tud viselkedni séta közben, de ha egy másik kutya rárohan, akkor csak védekezni fog valahogy.


Mit tehetek? Nem akarnám elhagyni a sétát mások felelőtlensége miatt.



febr. 11. 08:21
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
83%
#40 Az ilyen visszamaradott bunkók miatt van olyan rossz véleményen mindenki a falusiakról, és ezért lett a "paraszt" pejoratív jelző, még akkor is, ha vagyunk jónéhányan, akik nem így gondolkodunk, nem így élünk.
febr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%
És hol érdekel a véleményed, hol befolyásol az engem? Drágább lesz tőle a kenyér a boltban, vagy mi ? :D A véleményére annak adok aki nekem számít a többi az nem létezik. Nekem is megvan a magam véleménye kifejtettem, ha ellentét van én beleállok személyesen is. Lehet itt 0-ra kihozni a százalékot, attól még az én területemen nekem lesz igazságom.
febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

#42 A törvények be tartása nem vélemény kérdése.

A kutyát meg falun is sétáltatni kell.

Az, hogy te tagadod a tényeket, meg vélemény címszó alatt leszrod a törvényeket, az suttyóság. Remélem valaki egyszer feljelent az utcán szaladozó kutyáid miatt, te agyhalott suttyó.

Funfact, én is falusi vagyok, csak veled ellentétben nem vagyok akkora agyhalott, hogy bioriasztónak tartom a kutyát, meg leszrom a törvényeket, hogy aztán nekem álljon feljebb, ha szóvá teszik, hogy legalább a törvényi tartsam be.

febr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem tartja be maradéktalanúl a törvényt, mindenki szeg itt ott szabályt, még a rendőr sem tartja be, a politikusokról akik hozzák azokról nem is beszélve. Az jelent fel aki akar, szíve joga, bár eddig senki nem tette, mert nem foglalkoznak ilyen ügyekkel errefelé, majd akkor kifizetem az esetleges büntetést, aztán ugyanúgy csinálom a dolgaimat, ahogy addig is.
febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!