Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tanácsokat kérek: úgy alakult,...

Tanácsokat kérek: úgy alakult, hogy a 9 hónapos közép méretű kutyámat heti 5 napra itthon kéne hagynom 10 10,5 órára… nem várható tőle, hogy annyi ideig kibírja wc nélkül… ki hogy oldja meg?

Figyelt kérdés
márc. 13. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szomszéd, rokon, ismerős, kutyaszitter, vagy haza ugrani meló közben.
márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg kutyanapközi.
márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg senkire nem tudod rábízni legalább annyira, hogy ránézzen napközben egy gyors sétára akkor kutyapelus.
márc. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Én a szomszédaimat kértem meg, ők napi háromszor engedik ki a kutyáimat, ameddig dolgozom. Annyiból szerencsés helyzetben vagyok, hogy kertes házban élek, így nekik nem kell sétáltatni, csak kiengedni az udvarra.
márc. 14. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Kertesben lakunk, nagyszüleim a szomszédok, ők szokták dél körül kiengedni egy gyors pisire a kutyákat. Jó időben pedig az egyiket kint lehet hagyni, csak a másikat kell csukogatni. Bakancslistás egy hasonló megoldás: [link]


Ha lakás, akkor a szomszédokat meg lehet kérni, sétáltatót/szittert keresni vagy napközibe is adhatod.

márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kutyapelus.

Nincs a közelben ismerősöm, aki ráérne erre napközben, szomszédokban meg nem bízom meg.

Reggel este éjjel lent vagyunk sokat, napközben nem aktív, csak pisilni tudjon.

márc. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kutyaszitter, szomszéd.


A kutyapelust NE, mert utána kínlódhatsz a szobatisztasággal megint.

márc. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!