Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne tenni egy ilyen...

Mit lehetne tenni egy ilyen esetben? Kihez forduljak? (többi lent. )

Figyelt kérdés
Elég rohadt egy helyzet. Találtam egy kutyust a falunkban 2 napja. Először azt gondoltam biztosan kiszökött valakitől, aztán mondták, hogy nem, nem, gazdátlan. Akkor vettem észre, hogy sovány. Magammal vittem, és adtam neki enni. Node tudtam, hogy max. rövid ideig lehet csak nálunk, mert 1.van saját kutyánk, és 3 macskánk, 2. nem tudok vele eleget foglalkozni majd, mert nem vagyok otthon, (a szüleim nyakába meg nem akarom oda rakni) 3. a faluban mindenkinek van már 1, 2, vagy több kutyája is senkinek sem kellene, 4. anyagilag nem tudnám finanszíroni a tartását. Nincs menhely itt a faluban, ezért a közelben lévő menhelyet hívtam, ahol közölték velem, hogy nem az ő hatáskörük, mert ők csak a város határán belül lévő kutyákkal foglalkozhatnak. (Nincs szerződésük a falunkkal.) Azt mondták beszéljek a falu jegyzőjével, és kérjem el tőle a chipleolvasót, hátha. Hát nem volt benne chip. Úgyhogy most fő a fejem, hogy mit tegyek, mert jövő hét keddnél tovább nem maradhat. (Feladtam 1 hirdetést róla, de nem sok reményt fűzök hozzá, ugyanis tudom, hogy tele van, ingyenkutyával az internet.) Plíz Help!
2011. febr. 17. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem működik a közelben állatvédő egyesület? Oda kellene bevinni, hogy "épp most találtad, majdnem elütötte egy autó".
2011. febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 IGCM ***** válasza:
Szerintem probáld meg felhozni pestre a zillatos útra.Mondd azt hogy pl az 5. kerüeltben találták.A mnhelyesek majd kiviszik.Jobb ötletem nincs....igaz ez ne mtúl etikus lépés de legalább nem kerűl újra utcára.
2011. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutya szerinted? Mert ha olyan én befogadom :)
2011. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó. Szerintem németjuhász keverék, de nem lesz akkora, mint egy németjuhász. Középtermetű kutya. Fél évesnél nem idősebb, és nagyon energikus örökmozgó. Ja és kan kutya. Ja és baranya megyében vagyok. Utolsó, ha fix, hogy tudod vállalni az utaztatást is vállalom, akárhol is légy!
2011. febr. 17. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!