Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi lehet a bajom és kihez...

Mi lehet a bajom és kihez forduljak ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve küzdök ezzel a betegséggel a panasz a következő:Állandó alhasi fájdalom nagyon kemény és puffadt annak ellenére,hogy rendszeres az emésztésem,mindennap van székelésem mégse érzem azt,hogy utána megkönnyebbülnék olyan mintha téglát cipelnék a hasamban!Voltam már nőgyógyásznál sokszor és ő nem talál semmit én egyre jobban valamilyen gyulladásra gondolok a vastagbélben,de nem tudom,hogy hova forduljak vele orvos vagy természetgyógyász??
2010. jún. 4. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A háziorvoshoz. Ő ad beutalót gasztroenterológiára. Itt a gyomor-bél-emésztőrendszert vizsgálják és kezelik.
2010. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológushoz forduljál, gyomor-bél problémáknak az orvosa. Lehet gyomorsav tultengésed, gyomorhurutod. Kérjél beutalót erre a szakrendelésre, vagy menjél el magánrendelésre ez ügyben.
2010. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Savas elvileg nem lehetek,mert szigorú diétát csinálok még a nőgyógyász ajánlotta,hasonló,mint a candida diéta elég durva szóval azt kizárom,de jövőhéten el fogok menni magánrendelésre!Köszi a válaszokat!
2010. jún. 4. 13:43
 4/5 anonim válasza:

Tudom, mit érzel, én ugyanígy voltam már mindenhol, orvostól-orvosig de egyik sem mondott konkrét elváltozást, vagy gyulladást. Keresgettem a neten megoldásokat, valami gyógymódot. Véletlenül egy hirdetésre kattintottam, és mondom megnézem már, mert nincs veszteni valóm. Egy diagnosztizáló gépről írt, megnéztem a honlapjukat, és felhívtam őket, érdeklődtem az ügyemben. A doktornő ajánlott egy vizsgálatot. Elmentem, mert már nagyon kiváncsi voltam mi a bajom. Csak egy órát voltam bent, és kiderült, hogy semmi komoly bajom nincs, csak egy tisztítókúrát kell csinálnom, és 10 kezelésre elmennem.

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett a válasz, de gondoltam megírom mindenkinek aki hasonló bajjal küzd. Azóta teljesen jól vagyok, könnyebbnek érzem a hasam, nincs puffadás érzet. Rengeteg méreganyag halmozódott fel a beleimben. De már vége. Nézd meg a honlapjukat, és szerintem te is próbáld ki, mert nagyon hatásos: [link]

2010. szept. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat szerencsére azóta nekem is kiderült,hogy mi a bajom,bélgyulladásom van és nekem is egy géppel állapították meg továbbá liszt és tej érzékeny vagyok,ami okozza a gyulladást!Amióta figyelek arra,hogy mit eszek lekopogom jobban vagyok!
2010. szept. 23. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!