Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik a kutyus?

Miért nem eszik a kutyus?

Figyelt kérdés

Palotapincsi kutyusom nem akar enni, szinte semmit! 2 állatorvosnál is voltunk, azt mondták egyszerűen nem értik, makk egészséges, borzalmas eleven, és vidám kutyus. De, ha jön a kajálás... szinte bele sem szagol, nagy ritkán látom, hogy nekifog, de nem eszik meg mindent.

Próbáltunk már neki: tápot, házi kosztot, tasakos kaját, marhamájat.

Minap voltam vásárolni, láttam pedigree jutalomfalatot, mondom nem veszem meg úgysem kell neki, de végül visszamentem érte. Na azt elrágcsálja, ha adok neki naponta kb 3szor kap.

Ma meg (tudom, hogy rosszat csináltam) elkeseredésemben a kezemből etettem meg vele a tasakos kaját, nagy részét be is vágta.


2011. márc. 3. 18:43
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

jaj neem nem vagyok az a fajta gazdi, aki emberi tulajdonságokkal akarja felruházni az állatot.

nem öltöztetem, nem vagyok az a "jajde cukimuki" fajta.

De tényleg mindenképp változtatok. Ha az új tálra is fintorog, akkor alkalmazom a többiek által írt módszer. "Nem eszel fiam? Akkor nem eszel"


Amúgy a tállal kapcsolatban felhívtam az orvost, aki azt mondta, végül is lehetséges, hogy a peremes tál nem a legmegfelelőbb számára, pont a rövid orr-szem távolság miatt. Ők ezáltal sokkal többet könnyeznek, és érzékenyebbek is a szemükre.

2011. márc. 4. 12:03
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem látszik, hogy bármi baja lenne, eleven, vidám kutya. Ráadásul két orvos is látta és egyik sem talált semmit. Nem értem mit vársz még? Elég nyilvánvaló a helyzet.

A másik, hogy aki egy kicsit is kételkedik abban, hogy ő a falkavezér, az biztos nem az.

Ne vedd sértésnek a mondataimat, csak próbálunk neked segíteni.

2011. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

nem veszem sértésnek!:)

Egyébként, már eszünk rendesen, a tál volt a gond biztosan. Már lapos van neki, és rendesen eszik, hál Istennek!

Köszi a sok segítséget!!!

2011. márc. 6. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!