Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivaváknak a legjellemzőbb...

Csivaváknak a legjellemzőbb tulajdonságai? Fontos!

Figyelt kérdés

A hónapban veszek egy kis csivavát :)

Olvasgattam róluk,hogy minden rendben legyen,ha már itt lesz,de nagyon negativ hozzászólásokkal találkoztam!

Agresszív,szeszélyes tulajdonsággal illetik őket. De minden kutya más más egyéniség nem? Vagy sok gondom lesz vele?

előre is köszönöm

22/L


2011. jún. 16. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
más egyéniség, a lényeg, a csivava nagyon túltenyésztett, ugyhigy csakis tenyésztőtől!
2011. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 xnorkax ***** válasza:

Ha rendes kennelből, papírokkal veszed meg, normálisan neveled és KUTYÁNAK tekinted semmi gond sem lesz.

Az tény, hogy egy emberhez ragaszkodnak a legjobban és azt az embert hajlamosak túlzóan védelmezni, főleg, hogy ha még magukat tekintik vezérnek. Egyébként helyes, nagyszájú kutyák, akik abszolút nem érzik magukat picinek. :)

2011. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális hozzászólóknak! Megnyugtattatok ez ügyben.
2011. jún. 16. 23:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, a KUTYÁNAK nevelés tényleg fontos, mert sok gazdi azt hiszi, hogy "ő egy kisbabaaaa" egy kis ember,olyan mint mi,el kell kényeztetniiiiiiiiiii :):)))

a ****t kell elkényeztetni :DD Ha megfelelően neveled, semmi gond nem lesz vele, hisz minden kutyának a személyiségét majdnem te alakítod ki magad :) Kis korában játsszál vele rengeteget, ragaszkodjon hozzád és az idegenekhez is szoktasd hozzá. Legyél te a falkavezér és te irányísd az életét, akkor minden rendben lesz:)

Sok sikert a kutyushoz ;)

2011. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azt mondják a kutyák rizzsel keverve szeretik :D na meg a chupacabra :D
2011. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ezelőtt egy bullterrierem volt,és sajna azóta sem tudok határozottan nevelni! Jóformán kitúrt a franciaágyamból! De nem,NEM fogom beöltöztetni,meg mittudom én cumiztatni mint a sok eszéről híres "sztár". :) Köszönöm
2011. jún. 16. 23:27
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem konkrétan a fajtával vannak problémáim :D ahogy jeff dunham mondta: ami ugatás közbe pattog az nem kutya :D


könnyen nevelhető nyugis kutya pl a skót juhász vagy a törpe skót, energikusabbak de ettől függetlenül jól nevelhető kutyák pl a border collie, ausztrál juhász, gröni, malinois stb szinte minden juhász kutya könnyen tanul van mindenféle színben méretben alakban biztos akad 1 olyan ami megfelel de a csivava az chupacabra eleség :D

2011. jún. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz nevelni, akkor minek neked kutya?
2011. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mert szeretem őket. Azt mondtam hogy nem elég határozott a nevelésem,de attól még megpróbálom.
2011. jún. 20. 17:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbálkozni lehet, de esetleg meg kéne tanulni. Mert a kutyának vagy van egy vezetője, vagy nincs. És ha nincs, abból komoly problémák adódhatnak. Én is imádom őket, de mikor kicsi koromban rájöttem h az életemet is áldoznám értük, akkor megtanultam, amit lehetett. Azóta mentettem, fialt nálam több szuka is, rengeteget segédkeztem másoknak és jönnek hozzám tanácsért is. Nem nehéz megtanulni a falkavezérséget.
2011. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!