Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek, az mitől lehet...

Szerintetek, az mitől lehet hogy valaki, utálja a kutyákat? És ilyeneket miért írnak a kutyákról, internetes fórumokon?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 13. 14:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Elképzeltem, de miért érzem az írásodban az ellenséges hangnemet?
2011. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Amúgy én is úgy voltam vele mint te, világ életemben kutyaőrült voltam, minden szembejövő kutyát megsimogattam és kicsinek anya mindig panaszkodott h égő velem sétálni mert ha megláttam egy kutyát felvisítottam: kutyuuuuuus. Mindig is egy westire, v egy bassetra vágytam- hely méretétől tettem vna függővé. Majd egy éve sincs h találtam egy árva macskát. Nem akartam befogadni, de bebuktam a dolgot, és életem legjobb döntése volt. Mostmár azt hiszem többé nem lesz kutyám, mert teljesen behódoltam ezeknek az akaratos önző gyönyörűségeknek. Volt kutyánk is, meg szüleimnek van is, de mióta megismertem a macskákat közelről a rabjaikká váltam. Azt se bánom h én vok az ő alattvalója. Annyira viccesek, okosak, értelmesek, szeretnivalóak, és annyira tudnak szeretni, h életemben nem hittem volna, h így lesz. Szóval mindenkinek csak azt tudom mondani aki utálja a cicákat h ismerjen meg egy jl szocializált bent tartott cicát közelről, és utána mondjon véleményt. Apám is nagy cica ellenes volt, most meg jön hozzánk akkor játszik vele, meg nevet a bohóckodásán. Eddig egyetlen haveromat nem győzte meg de őt is csak azrt nem mert benti, és nem szereti az állatot a házban, de maga a cica az tetszett neki h aranyos meg minden. :)


Bocs az offért, de ez annyira megdöbbentő számomra, h 22 évig arra készültem h kutyám legyen, mindent elolvastam róluk, a család kutyáit trükkökre tanítottam, ki volt plakátolva a szobám kutyás poszterekkel, most meg van egy macskám!!!

2011. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én mindig kutyapárti voltam és vagyok is!De van cicám minden állatot szeretek a pókokatis!De a csimpánzt és orángutánt nem!Meg néhány embert egyenesen gyűlölök!
2011. júl. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Haha a csimpiket meg orángutánokat én se csípem, olyan kis csúnyák :)
2011. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Eleg az, ha a szomedod kutyaja napi szinten 4-5 orat ugat megallas nelkul. Ezek utan senki se csodalkozzon, ha utalom a kutyakat.
2016. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!