Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kezdjem el fogyiztatni...

Hogyan kezdjem el fogyiztatni a kutyáim? Túl súlyosak.

Figyelt kérdés

Van 4 kutyám 1 Német juhász, 1 Tacskó-Foxterrier keverék és 2 Puli. A 2 pulin egy kicsit túl súlyos. Ma nézte őket a doki. Egészségesek de ez az egy baj van velük. A mostani 3-4 hétben nem mozogtam velük annyit amennyit kelet volna mert sok volt isiben a tanulni való. Csak hétvégén mozogtam velük rendszeresen. A doki azt mondta hogy fogyniuk kell. De ezt én is be látom. A nagy testű puli keverékem átlag súlya 20-25 kg de most 31 kg a 4 hónapos fajtatiszta plimé pedig 10 kg vagyis szürgősen fogyniuk kell. Hogyan kezdjem el velük hogy ne terheljem meg őket ahanem folyamatos fogyasszam le őket?


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. okt. 12. 20:28
1 2
 11/12 Akiteki ***** válasza:
Nálam bevált a Gréti mix fogyókúrának. Fele adag kaja, a másik fele helyett teljes adag kajányi Gréti mix. 1 hónap alatt 3-4 kilót leadott a kövér kutyám.
2011. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem olcso... de lehet valasztani, korai halal a sziv elzsirosodasa miatt, vagy fogyokura.

[link]

De mar az is segit, ha csak fele annyi kajat adsz nekik, mint azelott, semmi kenyer, keksz, cukor es egyeb "csak egy falat az asztalrol, mert hat olyan szepen kunyeral..."

2011. okt. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!