Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felsorolt kutyák fajták közül...

Felsorolt kutyák fajták közül melyik illene legjobban hozzám? (Sok infó lent! )

Figyelt kérdés
Rólam: Szeretek sportolni ,így bármilyen sportban,mozgásban benne vagyok,türelmes,szeretek másokon segíteni(magamon persze soha nem tudok.:DD:/),kedves,stb.:) Fajtatiszta kutyát szeretnék. Nincs semmi bajom a menhelyiekkel ,csak most van rá lehetőség,hogy fajtatiszta legyen. Fontos: Macskákkal jóba legyen,szófogadó,lehessen tanítani,nevelni,barátságos,szeresse a gyerekeket ,és szeressen úszni is(de ez annyira nem fontos).:D Kutyafajták(Sorrend nem számít) : Akita,Bearded Collie,Groenendeal,Belga Juhászkutya,Malionis,Berni Pásztor,Angol Cocker Spániel,Golden Retriever,Ír Szetter,Kuvasz,Labrador Retriever,Ujfoundlani ,Shetlandi Juhászkutya,Weimari Vizsla,Pireneusi Hegyi-kutya,Német Dog,Erdélyi Kopó,Beagle,Német Vizsla,Német Spicc,Dobermann,Entlebuchi Pásztorkutya,Leonbergi,Puli,Szamojéd Spicc,Shar Pei,Shiba Inu ,Wheaten Terrier. Kinti kutya lenne!Majd a válaszok alapján remélem szűkíteni tudom a kört! Elnézést a helyesírási hibákért ,ha vannak. 14/L Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. okt. 31. 13:48
1 2
 11/15 dizus ***** válasza:
48%

Időpont ma 15:04

Azt hogy két vízi kutya maradt,azt a kérdező felsorolásából értettem.Persze sok kutyafajta szeret úszni,de vízes kutya nem sok van.

2011. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

volt már kutyád?

ez is sokat számít,hogy első kutya vagy nem első kutya,mert első kutyának nem ajánlanám belga juhászt(malinois,groendael,tervueren ők 3-an mind belga juhászok),se kuvaszt,akitát,német dogot,dobermannt sem.

14 éves lány vagy,ő hozzájuk egy erősebb kezű gazda kell(lehet hogy az vagy,de a 14 éves lányok 95%-a nem ilyen)mert ha nem fogod őket erős kézzel,akkor nagyon rád tudnak szállni,és átvehetik a falka vezérséget.

családi kutyának gondoltad,ezért őket megint kizárnám,mert ők igazából egygazdás kutyák,egygazdát fogadnak el teljesen gazdájuknak.

ilyen sportolós családi kutyának,akivel tényleg biztos jól kijönnél:puli,leonbergi,golden retriever,sheltie(shetlandi juhász) én ezeket ajánlanám,főleg az első 3-at.

amúgy én 14/f vagyok,csak azért mondom,mert azért szerintem egy 14 éves korombeli lánynak ilyen kutyák valók.

2011. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy macskákkal jóban lesz-e az az egyeden múlik nem a fajtán. Nem ajánlanám családi kutyának az Akitát.Bearded Collie jó választás.Belga Juhászkutya,Malionis nehéz esetek, mert kissé hiperaktívak én 15 éves lány vagyok, mondhatni, értek a kutyákhoz, én a helyedben nem ezeket a fajtákat választanám, mert elég sok hozzáértést igényelnek..Beagle,Wheaten Terrier szintén nem ajánlom.. Sok sikert! :)
2011. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Akita,Belga Juhászkutya,,Malinois,Berni Pásztorkutya,Angol Cocker Spániel,,Kuvasz,Ujfoundlandi,Pireneusi Hegyikutya,Beagle, ezeket nem ajánlanám! tényleg! Ne! a többi jó választás!
2011. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a labradorra szavazok! :) nekem is az van, most 4,5 éves, és nagyon okos! :) nagyon szeret mozogni, könnyű tanítani, gyerekeket imádja :) és ha kell meg is véd. :)) de neked kell dönteni, melyik fajta tetszik jobban! 14/L
2011. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!