Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megőrült a kutyám, mit csinálj...

Pinczés Edit kérdése:

Megőrült a kutyám, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves bichon bolognese kutyám. Házban van tartva.3 évig semmi gond nem volt vele, imádtam. Az utóbbi 1 évben teljesen megőrült. Állandóan morog ha meg akarom közelíteni, elvan a játékával, ha hozzáérek a játékához akkor is morog, sőt már odáig jutottunk, hogy 2 embert meg is harapott. Mit csináljak? Miért lett ilyen agresszív?
2012. márc. 3. 17:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Zsebpénzed nincs esetleg? Szerintem mindenképpen szükséged lenne szakértő segítségre. Hol laksz? Hátha tud valaki ajánlani egy jó (és nem túl drága)kutyasulit.
2012. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
szerencsétlen állat. Nem megőrült, megőrjítettétek TI! Ez is amúgy szerintem állatkínzás már. Bár végül is nem, mert legalább a kutya az okos a családban és megoldja magának. Az én kutyáim ha így bánnál velük, régen széjjel szedtek volna, ha tegyük fel kajálás közben a közelükbe mész. Ellenben nekem ha már kajálás közben a közelükbe megyek, abba hagyják az evést és elhátrálnak az ételtől, leülnek és várnak. Na itt kezdődik a tisztelet.
2012. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem lenne szabad a gazdájával csinálnia? Akkor, ha a gazdája egyben a falkavezére is lenne... De nem így van, te mit csinálnál ha egy alsóbbrendű el akarná venni a kajádat? Ő csak jelzi, hogy te ezt nem teheted vele, mivel alatta vagy a rangsorban.

[link]

2012. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Pont ilyen kutyákat keresnek ebbe a műsorba:

[link]

[link]


Jelentkezzetek!

2012. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Addig is végig nézhetné a család az eddigi részeket:

[link]

2012. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%

A Cerberosos cikket én is csak ajánlani tudom, és Cesar Millan összes munkásságát. nem egy ugyanilyen tünetekkel küzdő családnál segített rendberakni a kutyát.

Persze ha a szüleid nem akarják, akkor nincs mit tenni, de próbáld nekik elmagyarázni, vagy valakivel elmagyaráztatni, hogy nem a kutyával van a baj, és ha változtattok a hozzáállásotokon, akkor lehet olyan tündéri ölbekutya, amilyenre vágytatok.

2012. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sohasem mászik se az ágyra se az asztalra, sőt van olyan hely ahová nem szabad mennie a lakásban és nem is megy be. Nem ezzel vna a gond, hanem túl sokat volt kényeztetve. Köszönöm mindenkinek a tanácsokat
2012. márc. 3. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!