Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok olyan nagytestű...

Tudnátok olyan nagytestű kutyákat mondani amelyek maximum 20-25 ezer forintba kerülnek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 17:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Menhelyen olcsóbb, ennyiért nincs kutya, csak olyan, amire utána a gatyádat is ráköltöd.
2012. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Menhelyről tudsz ennyiért nagytestű kutyát örökbe fogadni.
2012. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Menhely, fajtamentőknél van ennyiért meg a szaporítóknál. Bár a legtöbb szaporító sem adja oda a kutyáját 30.000Ft alatt...

Ha nincsen pénzed rendes tenyésztőtől kutyát venni akkor menhelyre vagy fajtamentőkhöz.

2012. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

menhely, fajtamentők.

és gondolj bele, ha mégis szaporított kutyát vennél,simán lehet az állatorvosi számla párszázezer.

2012. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%
Ha már a kutya árán akarsz spórolni mi lesz később? ott lesznek az oltások,egy nagykutya élelmezése,ivartalanítás,felszerelés,kutyaház ha kerti kutya..rengeteg pénz ha ezt nem tudod már most az elején se vállalni ne akarj kutyát,vagy próbálj meg menhelyről egy felnőtt ivartalanított kutyát nézni!
2012. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Fajtiszta nagytestű kölyökkutyát szeretnék, menhelyen tényleg lehet ilyet találni? Mert én eddig nem igazán találkoztam vele. A további költségek nem jelentek problémát számomra. De akkor ilyen árban nem igazán vannak.
2012. máj. 15. 17:30
 7/24 A kérdező kommentje:
17:30-as válaszadó: nem spórolni szeretnék hanem ez az ár volt az elképzelésem, senki nem mondta, hogy spórolok. Amint már leírtam a további költségek nem jelentenek akadályt, volt már több kutyám is szóval tudom, hogy mit jelent egy kutya eltartása.
2012. máj. 15. 17:33
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
fajtatisztát akartál írni....igen vannak menhelyen is, de nem értem, ha fizetni nem tudsz tisztességes árat érte,akkor miből állod az állatorvost?
2012. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%

Ne vegyél olcsón nagytestű kutyát. Ha kölyökkorban nem kapja meg a megfelelő ellátást, meg nem figyeltek oda a tenyészkutyák egyészgére (genetikailag is), akkor könnyen összeszedhetsz egy korán ízületi problémákkal "megáldott" kutyát, ami nem jó a kutyának, mert baromira fájdalmas és akadályozza a mozgásban, meg nemjó neked se, mert a gatyádat ráköltöd egy szinte nyomorék kutyára. Vagy szánd rá a pénzt egy egészséges kölyökre, vagy vigyél haza egy kutyát menhelyről fajtamentőktől, akkor legalább nem szaporítókat támogatsz.

Kölykök is előfordulnak egyébként, fiatal, fél-egy év közöttiek sűrűbben vannak, a többség pedig 1-2 éves, az sem sok, legalább látod, miféle-fajta akutya, nem fogsz lesz palotapincsi a bernáthegyiből (ami szaporítóéknál előfordulhat).

2012. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen azt akartam írni, elírtam elnézést. De akkor még egyszer leírom...árban ennyi volt az elképzelésem és kész, mi az, hogy nem tudnék tisztességes árat fizetni? Tudnék csak összegben ennyire gondoltam és azért írtam ide ezt a kérdést, hogy megtudjam, hogy reális e egyáltalán. De ahogy látom nem, szóval nem spórolok az áron stb. hanem szerettem volna megtudni, hogy ennyiért van e ilyen kutya. De most már választ kaptam a kérdésemre szóval nem kell több olyat írni, hogy nem adnék tisztességes összeget egy ilyen kutyáért.
2012. máj. 15. 17:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!