Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyának lehet baja a...

A kutyának lehet baja a pisztáciától?

Figyelt kérdés
Tegnap a kiskutyám megevett úgy 10-20 szem pisztáciát. Nagyon ízlett neki és én arra gondoltam, hogy adhatnék neki jutalom falatként. Ami hát azt jelentené hogy nagyjából 20-30 szemet enne naponta.
2012. jún. 8. 14:19
 1/5 A kérdező kommentje:
senki nem tudja????????
2012. jún. 8. 15:15
 2/5 anonim válasza:
Igazándiból én nekem a kutyám a hangyától az eperig mindent megeszik, és nem azért mert nem kap eleget :D a kutya csokit nem ehet ez biztos :D pisztácia szerintem jó neki de lehet kicsit sós neki feltéve ha bolti . Mellékesen szerintem ez elég drága mulatság. :D
2012. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát boltit evett, mert magamnak vettem. De akkor veszek majd neki olyat ami nem sózott. A pénz egyébként nem számít :)
2012. jún. 8. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem, ismerek kutyát, aki imádja. én azért nem adnék neki naponta, főleg ha ennyire bejön neki, akkor eltenném különleges jutifalatnak.
2012. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem ajánlanám a pisztáciát kutyának, csakúgy, mint a mogyorót.Barátnőm kutyája 1 azaz egy szem pisztáciától kapott allergiás sokkot. A kutyák között is sokan allergiásak a mogyorófélékre, szerintem ne kockáztass.Először lehet, hogy nem volt baj, de későbbiekben már lehet! Ja! Mazsolával ugyanez a helyzet.

Tavaly pont ezen az oldalon volt egy szomorú eset, egy kis yorki csemegézett be mazsolával, szegény gazdi nem tudta, hogy kutya nem ehet mazsolát, és a kutyus meghalt másnapra.

Üd,

Üdv.

2012. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!