Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullmasztiff megfelelő megfele...

Bullmasztiff megfelelő megfelelő kutyának?

Figyelt kérdés

Meg szeretném kérdezni , hogy a bullamsztiff lehet első kutya? lehet lakásban tartani megfelelő sétával / mozgással?

Ugatós fajta? van valami "extrém" tulajdonsága ?


2012. jún. 18. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen :D jó kis kutya lesz becsüld majd meg :D
2012. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dogcat ***** válasza:
Nekem vannak kétségeim. A bulmasztiff makacssága miatt lett eléggé népszerűtlen. Én inkább tapasztaltabb gazdának ajánlanám. A kanok különösen akaratosak, így ha mindenképpen bullmasztiffot szeretnél, szuka mellett dönts (persze ez csak tanács). Amúgy a masztiffok közül a tibeti és a nápolyi masztiffot ajánlanám :)
2012. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, nem a legaktívabb fajta, viszonylag könnyű lefárasztani. Ha képes vagy következetesen nevelni, akkor első kutyának is tökéletes. Persze az ovi+suli erősen ajánlott lehet, ha ezeket sem veted el akkor nyugodtan tudom ajánlani. Személyesen egyet ismerek, nem csahos egyáltalán, lakásban lakik, napi egy 1órás nagyobb + pár eü sétával tökéletesen elvan.
2012. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ! :)
2012. jún. 19. 08:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Valaki tud egy jò bullmasztiff kennelt ?
2012. jún. 19. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
M.H. Alexandrát keresd meg, neki is bullmacija van, ő nemrég vette, biztos tud ajánlani pár kennelt. Elég sok kérdésre válaszol, biztos megtalálod.
2012. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!