Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feljelenthet? Sétáltatás...

Feljelenthet? Sétáltatás közben ránk támadt 1 Német juhász kutya!

Figyelt kérdés
Sétáltattam a Német dogomat és azt vettem észre ,hogy egy nagy Német juhász kan ugat és közeledik felénk! nagyon bepánikoltam,persze a kutyám megőrült.próbáltam elkergetni az idegen kutyát de nem lehetett. csak kicsit hátrált de jött ugyanúgy.gyorsan levettema akutyámról a szájkosarat.és amikor legközelebb közelebb jött elkapta a Dog-om a német juhászt és a földre vitte. 5-6mp ig ott tartotta utána leszedtem róla! Erre ezt végig nézte az ablakból egy bácsi ,és aztmondta feljelent ! hibás voltam?
2012. júl. 12. 15:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
:) Én se tartom magamat erősnek, 74 kg vagyok, de eléggé berágtam és nem gondolkoztam azon, hogy fel tudom-e emelni, csak megtettem. Persze, nem mindenki egyforma képességű. Lehet, hogy másnak sikerült volna olyan erőteljesen ráordítania, hogy már attól leáll. Mindegy, én azért próbálkozom a kutyám megvédésével, mert hiába 67 kilós maci, ha egyszer nem harap vissza.
2012. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Nem voltál hibás!

Ügyes,okos kutyád van,becsüld meg!:)

2012. júl. 13. 10:54
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Az az érdekes ,hogy sok helyen olvastam ,mi a teendő kutyatámadás esetén és kb az a lényeg mindegyik leírásban,hogy ne hergeljük a kutyát,ne nézzünk a szemébe, ne fenyegessük , lassan próbáljunk eloldalogni. Erre itt írja néhány "falkavezér" önkéntesrambó ,hogy álljunk elé ordítsunk hadonásszunk kergessük a bevadult ebet,miközben a sajátunk a büntetéstől félve lapít a hátunk mögött. Valahogy én nagy ellentmondást vélek itt .

Sokat sétáltatok kutyát,rengeteg támadásban volt részem,vannak komolytalan hangoskodó ebek akik tényleg csak ijesztgetni elterelni akarnak,nekik elég egy dobbantás is ,hogy távolságot megtartsák,de bizony ott van a másik fele amelyik ész nélkül támadni akar megy rá a kutyára ,ha közbe avatkozik akkor az emberre is mert az egész utcát teret a sajátjának véli.Nekik lehet hadonászni észre sem veszi ,mert kb 2mp alatt már összeakaszkodott a kutyáddal .

2012. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
22:46 hát nem tudom, én aztán berághatok, az 50kg-omból nem lesz supermen. Azok a kutyák akik igazán veszélyesek voltak ránk alapból nehezebbek nálam vagy legalábbis ugyanakkorák kb... Én is megvédem a kutyám, csak mondom hogy nem mindenki van olyan erős, és nem mindenkinek van akkora kutyája, hogy ne aggódjon és letiltsa a kutyáját bármilyen megmodulásról, mert egyedül úgysem bírnának el a másikkal.
2012. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!