Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a jó kutyaruha?

Milyen a jó kutyaruha?

Figyelt kérdés

A kérdésem adott de még lenne egy pár:

-A fressnapf-ban árulnak? Megéri itt venni?

-Ha ott nem akkor hol érdemes?

-Milyen árakban vannak? (kis termetű, kutyalánynak szeretnék valami jó meleget nem csicsásat vagyis nem a külseje érdekel)

-Olyat szeretnék ami elég tartós és sokáig használhatjuk.

Tudnátok ebben segíteni?


2012. dec. 14. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:

-kívűl vízálló,belül bélelt

-2 ezertől kb a csillagos ég a határ

-lényeg ne tépőzáras legyen,mert az egy hó után tönkremegy,hanem czipzáras vagy gombos.

Ennyi ami fontos.

Én egy ilyen kritériumoknak megfelelő kutyaruhát vettem nagyon jó áron 3500 ft-ért egy noname kisállatkereskedésbe.

Fressnapfesek nem tetszettek.

2012. dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Facebookon keress rá réka csivaváira ott is vannak vagy vaterán is nézz szét.
2012. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 schocko ***** válasza:
Tigriscsíkos.
2012. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Itt sajnos bezárt az egyetlen állateledeles csak a fressnapf van a közelben.

Azért nem csivava méretű a kutyusom hanem inkább egy foxterrier méretű.

2012. dec. 14. 16:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Számomra az a jó kutyaruha, ami védi a pocakját is, esőkabátot ami csak a hátát takarja, ha kell akkor hordjon ősszel-tavasszal, de ha a melegen tartás a cél akkor a hasát is védje.

Nekem a tépőzárasokkal sincs bajom azért, mert tépőzár van rajta (házilag ezt a legkönnyebb cserélni, ha tönkremenne).

Barátnőm ilyet rendelt, jól néz ki és szerinte meg szerintem is tényleg jó, bár nem a legolcsóbbak közül való, de meg van elégedve az árával és a minőségével is:

[link]

2012. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én ajánlom neked hogy varrónőnél csináltasd!

énis vettem boltban ruhát...és meg is bántam. ott vagyon jól állt a kutyán meg minden,de mentünk benne kb 100 métert és elcsúszott meg minden baja volt....+ drága. varrónőnél olyat varrattam amilyet akartam,olyan anyagból amilyenből én akartam. és ami csak az én kutyámra jó és csak az én kutyámnak van! :D tehát nem jön veled szemben az utcán :) nem is beszélve arról hogy sokkal olcsóbb! 3.500ft-ért varrattam a 15kg közepes testű kutyámra! amikor a boltban ekkora kutyára 8.000ft-nál kezdődnek az árak!

2012. dec. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló belinkelte az álomrucinkat :)

Tőle szeretnék majd kutyaruhát rendelni, ha a kutyám eléri a végleges méretét :) Számomra ilyen az ideális kutyaruha :)

2012. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!