Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy husky-t?

Lovaska1 kérdése:

Szeretnék egy husky-t?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy husky-t... 11 éves vagyok...

nem első kutya lenne bár még sosem volt nagy kutyám segítsetek nekem mit kell tudni?



2012. dec. 24. 14:17
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%
Annyit kell tudni, hogy 11 évesen baromira ne szeress huskyt. Egy 22 éves husky tulajdonos. Kellemes Karácsonyt!
2012. dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Szerintem ezt lehetett volna normálisan is mondani...

és nem egy nem kettő gyereknek van husky-ja úgy hogy szerintem akkor válaszolj a kérdésre hogyha normálist is tudsz mondani

2012. dec. 24. 14:20
 3/41 A kérdező kommentje:
de gondolkoztam alaszkai malamuton is vagy akita inu-n vagy vizslán
2012. dec. 24. 14:21
 4/41 MacsekCicus ***** válasza:
68%
Hát nem kifejezetten gyerekkedvelő állat, nem nagyon bírja a meleget, a szőre sok ápolást igényel, más állattal nem jó eggyütt tartani, féltékeny típús
2012. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 MacsekCicus ***** válasza:
0%
most láttam amit írtál szerintem a vizsla lenne a legjobb mindennek megfelel :)
2012. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 MacsekCicus ***** válasza:
0%
jah és 13/L
2012. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
hát nem tudom még... sok kutyuson gonodlkodtam minden álmom egy berni pásztor vagy egy bernáthegyi de azt tudom hogy nem lehet... még nézelődek a kutyusokat között.. benti kutyám volt de máshoz került mert nagyon hosszú szőre volt és nem tudtuk gondját viselni kozmetikába vinni stb nagyon kényes kutya volt...
2012. dec. 24. 14:28
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normálisan mondtam, bár tény, hogy lényegre törő voltam. Ne másokból indulj ki, lehet hogy nekik a szüleik nevelik a kutyát, vagy kifogtak egy teljesen könnyen nevelhető egyedet, vagy valóban szenvednek velük, mert pl. nem tudják elengedni, mert nem visszahívható. Javaslom ezt a kérdést neked, itt husky tulajdonosok írnak, akik nem gyerekek, több tapasztalatuk van, mégis vannak bajok: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3745257-van-e.. Gondolhatod, ha ők nem tudták a problémát megoldani, neked sem fog menni. Nézz egy jópofa menhelyi keveréket, az ott dolgozók tudnak neked biztos jó társat ajánlani. Arról nem is beszélve, hogy egy husky (tehát nem egy szaporított huskynak kinéző kutya) olyan 120-150 ezer forint. A szüleid kifizetnék?
2012. dec. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
77%
11 évesen semmilyen kutyát ne akarj, tényleg. Két hétig, két hónapi izgi, aztán csak a nyűg van vele, ha rendesen akarod tartani (napi séta, fárasztás, tanítás, nevelés), nem rendesen meg ne tartsd.
2012. dec. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen paraméterek alapján választottad ezeket a jellemben ég és föld kutyákat? Várj kitalálom külső alapján. Olvass sokat a kutyákkal kapcsolatban és pár év múlva térj vissza a kérdésre.:)
2012. dec. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!