Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menyi idö mig egy 6-7 hetes...

Menyi idö mig egy 6-7 hetes kiskutya megszokja a nevét és tanitani lehet ugy h szót is fogadjon? Menyi idöbe telik?

Figyelt kérdés

:)) fontos lenne nekem, mert most lett egy nagyon édes kiskutyunk és nem tok rola még sok mindent de elöször is ez érdekelne.... :)

17L


2013. ápr. 19. 21:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Első dolog:a törvény szerint 8 hetes korig TILOS elválasztani az anyjától.Milyen kutyus egyébként?
2013. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon ajánlom a neten keress rá a kölyökkutya nevelésre.Aztán olvass-olvass....
2013. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem 8-10 hetesen válaszható el az anyjától???
2013. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Jacke russel terier fajta meg van bene egy csöpnyi keverék is....

Nem szoptata az anyuk 6 hetesen öket igy le választotuk 7 hetesen nagy baj?? ://

2013. ápr. 19. 21:55
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Elég nagy baj,a szocializáció miatt.
2013. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Igen baj, mert a kölyök első 8-10 hetében mindent az anyjától tanul meg.
2013. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
36%
Maximum még 2 hónap, de kutyafajtától is függ, a mi tacsink kb. fél éves korára lett kezelhető...
2013. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
3 hónapos border colliem van, akit konkrétan 2 hete már bőven póráz nélkül sétáltatok a környékünkön, tudja a járda szabályt, illetve már úgy hoztam el h tudta a nevét (mivel a tenyésztőt kértem h használja), a kajájához nem nyúl míg nem mondom, ül, fekszik, nyolcasozik a láb között, apportozik, forog meg ilyenek...a behívás az alap. Ha már nálad van ennyi idős korától akkor legalább használd ki, és ne cseszd el mint oly' sokan.
2013. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
38%

3 hónaposan kizárt,hogy 8-asok a lábad között,mivel az egy felnőtt agyának is megterhelő megtanulnia.Nemhogy egy kölyöknek.Egy kölyök még koncentrálni sem tud annyi ideig,hogy eredménye legyen a dolognak.Kedves utolsó,ennyire ne túlozd el.


A törvény úgy szól,hogy 8 hetes koráig az anyjánál van a kölyök helye.Nem azért,mert addig szopik,hanem mert addig MINIMUM szüksége van az anyjára.(Szocializáció)Én 10 hetes kor után tartom megfelelőnek az elválasztást...


OLVASS!!

Csányi,Ceasr Millan.....Google.

2013. ápr. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Utolsó. Én simán elhiszem a 8-asnak amiket mond, mert ha tanítja a kutyát bőven megtanulja, és egy border még könnyebben. Az én kutyám is(pedig ő husky, elég makacs fajta) 3 hónaposan szintén 8-asozott, meg szlalomozott a lábam közt(jó a szlalom nem úgy ment még, mint most, de 2-3 lépést simán szlalomozott) tudott ülni, feküdni, pacsit adni, hangot adni, és hemperegni, amit én videóval is tudnék bizonyítani.

Ilyen kicsi korában sokkal de sokkal fogékonyabbak, főleg ha van nálad valami nagyon finom jutalomfalat, akkor meg pláne. Én az öregebb kutyámat sokkal nehezebben tanítottam trükkökre, mint a pár hónapos kölyköt, mert a kölyök túlzások nélkül, az első kb 10 trükkre kb 10 perc alatt rájött, hogy hogy kell, és egész nap kb olyan 6-7X 10 perc bőven elég volt egy új trükk megtanításához. Csak elkötelezettség meg türelem kérdése szerintem.

2013. ápr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!