Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Képesek megölni egy vagy több...

Képesek megölni egy vagy több kutyát csak azért, hogy betörhessenek egy házba? Hallottál/tapasztaltál már ilyet?

Figyelt kérdés

Én még nem! De most hallottam, hogy pedig ez "sima ügy" sokaknak!

Sok ismerősöm tart kutyát, mert az ugat, nem engedi a házba/udvarra a betörőt.

Mondtam, hogy csak észreveszi az ember, ha csaholnak a kutyák. Ha van kutya feltűnés nélkül nem tudnak betörni!

Főleg ha nem 1 van! Főleg, ha csahol a sok kutya, az feltünik valakinek, és lebuknak a betörők, menniük kell a kisebb lebukás miatt egy csöndesebb környékre!


De mondta, hogy az sem számít ha 5 kutyát tartasz!


Ismerősöm saját tapasztalatát mesélte el, hogy az Ő kutyáját előző nap megmérgezték, másnap éjjel betörtek. Mire mondtam, hogy "Képesek azért megölni egy kutyát, hogy betörjenek?"

És mondta, hogy persze! Aki betörni akar, az nem fog megkönyörülni egy kutyán! És azt mondta hozzá törtek be, mikor a többi szomszédnak nem volt kutyája!


Ez létező jelenség? Képesek azért megölni egy kutyát hogy betörjenek? Én ilyet még nem hallottam! Tényleg az ismerőseim 90% úgy tart kutyát, hogy az védi a házat/kertet! És azt hittem ez be is válik! De hogy simán megölik a kutyát...

Te hallottál ilyenről? Van tapasztalatod ilyen kutya ölés-betörés ügyben?



2013. dec. 9. 19:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%
Lefújják vagy megmérgezik a kutyákat, leszerelik a gázcsövet, robbanjon csak fel a ház, ma már egyes bűnözői körökben "természetes". Betörni és megölni a majdnem semmiért öregeket, bizonyos etnikum primitiv képviselőinek szinte napi rutinja. Ha pedig elítélik őket, a semmivel sem különb pereputty rendez nagy cirkuszt a bíróságon, igen, ők a törvények felett állónak érzik magukat! Egy vagy több kutya ugyan nem számít ezeknek az emberhez hasonló lényeknek.
2014. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

Van ilyen, sajnos mi meg is tapasztaltuk. Egy este a környékünkön kb 10 nagytestű kutyát mérgeztek meg. Nekünk akkor 2 kaunk volt, az egyik aki falósabb volt és irigyebb ette meg valószínű, mert ő lett beteg és ő halt bele. Ráadásul elég sok napig a kutyán észre sem vettük. A szomszédban másnap meghaltak. Akkor sejtettük, hogy valamit terveznek és rá 1,5 évre be is törtek. Akkor már a másik sem élt. A kicsi kutyánkat meg jól megrugdosták. Cigányok voltak, még a hobby nyulamat is elvitték, az egész falu sejti kik voltak,de nem csinál a hatóság semmit. Szomorú.

Persze azért visszatartó lehet egy kutya. Azóta már újra van nagykutyánk, és ezért van pl elzárva az utcafrontól. Amúgy sem ott jönnek be.

2014. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 ecsemecse ***** válasza:
100%

Unokahúgom Down-szindrómás. A család vásárolt neki 2 kis beaglet, amik ki lettek képezve segítő, jelző kutyának, hogy segítsenek Nellinek. Természetesen a kutyák többnyire benn voltak, éjszaka mindig, napközben is amíg otthon voltak. Amikor a szülők elmentek dolgozni, a kislány meg suliba, a kutyák az udvaron voltak. Egyik nap arra értek haza, hogy 3 állatorvos és 2 aszisztens futkozik a házak között, mint pók a falon. Kiderült, hogy az utcában aznap valamikor délelőtt végigmérgezték az egész utcát, 15 kutya és 7 macska pusztult el, köztük Nellike 2 kedvence is. Patkányméreggel végigszórták az utcát. Még a hírekben is benn volt 4 éve. Utána kb 3 hét alatt a házak 90%-ba betörtek, pedig a rendőrök sokat jártak arra, a mérgezés után már készültek erre.


Nellike kapott új kutyusokat, de az volt az első, hogy a piciknek tanítottuk, hogy nem fogadhatnak el semmit, ami a kerítésen berepül. És az a mocskos állat azóta is szabadlábon van és szerintem fogalma sincs arról,hogy mennyi embernek micsoda kárt okozott, mennyi állatot bántott. Igen, vannak ilyen undorító férgek, akik nem elég, hogy elveszik azt, amiért a másik a két kezével dolgozott, de még érzelmileg is terrorizálják őket. Undorító! Az ilyen emberekkel kéne patkánymérget etetni, had tudja meg, mit éreztek azok a kutyák, hogyan szenvedtek szegények!

2014. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
"Etnikum" 80%-a bűnöző, az egész pereputtyával együtt! Már a kis kölyök is az, mert ezt látja otthon. Vajon miért kapott ennyi szavazatot a Jobbik, ezt nem értik az EU-ban. EZÉRT!
2014. ápr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azt azért nem tudom elfogadni soha kifogásnak, amikor az egész falu sejti, látja, tudja, stb. hogy üti veri,erőszakolja, megmérgezi, lop és mindenkit hidegen hagy.


Igenis fel lehet lépni ellene!

2014. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Konkrétan leszarják. Kihívod a rendőrt, hogy siessen mert itt van a kertbe elbújt a kukoricásba és 4 óra múlva kijön. A másik fiatal lány felhívja a nyomozókat, hogy ott ül a buszon a támadó és azt mondják neki kövesse...
2014. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Két hét alatt rendet raktak. Valahogy így.
2014. ápr. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!