Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakiknek van véleménye, meg...

Valakiknek van véleménye, meg ismeritek Alfadog, Acadymi kutya iskola, Bákay János kutyakiképzés, Top Dog kutya iskola, SAT agilitit, és a Lupo-K9 kutya iskolákat Veszprém megyében?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Alfadog. Nem hallottam még róla, de a honlapot elnézve, nem egy világszínvonal, én nem mennék oda.

[link]

Ez számomra nem agility. Az akadályok inkább engedelmességi akadályok, és az, hogy ezt használják agilityre elég balesetveszélyes, és az a karika, meg a palló hogy néz ki?!

Academy: A képeket elnézve sok kutyán látszik, hogy nagyon ijedtek, nincsenek hozzászoktatva a föllépéshez, főleg egy iskolában. Olyan blokk van bennük, farkuk a hasuk alatt. Én ide sem mennék.

[link]

Erről a Bákay Jánosról semmit nem találtam, se honlapot se semmit.

Top Dog: A honlap elég rég volt frissítve de ez jónak tűnik

A SAT-ról csak jókat hallottam, meg ott jók az edzők is, szerintem nem lehet rossz suli.

Lupo K-9: Az engedelmesség jónak tűnik, úgy látom vizsgafelkészítés is van ott. Az agilityjük elég furcsa, de az engedelmesük szerintem nem rossz. :)

-Ami még veszprém-megyében van, az a WAT, de arról én nem sok jót halottam, sok kutya mondhatni elég szarul dolgozik ott.

2014. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves 1-es válaszoló. ha nincs személyes tapasztalatod egyik iskolával sem, nem igazán valós a vélemény nyilvánítás egyikről sem. Képek, meg "hallottam" alapján nem lehet megítélni semmit sem.
2014. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tapasztalatom az,hogy mindig meg kell nézni,személyesen.Ami nagyon jó az egyiknek,nagyon nem a másiknak.
2014. jan. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez jogos 2. válaszoló ez jogos, de a kérdésben az volt, hogy "Valakinek van véleménye..." Nekem ez a véleményem, és tényleg ki kell próbálni, lehet bejön. Csak egy kezdő kutyás, nem fogja tudni, hogy amit ott csinálnak az jó-e Minden elhisz az edzőnek, mert ház az edző, és lehet közben nagy hülyeséget mond. Én még régen életem első kutyájával az első kutyaiskolában ahová jártunk, mindent elhittem az edzőnek, mindent úgy is csináltam, az eredmény pedig egy félős, szorongó kutya lett. Aztán utólag rájöttem, hogy az edző egy nemnormális hülye, és akkora ostobaságokat tanított, hogy azzal pont tönkre lehetett tenni egy kutyát. Ezért mondom, hogy egy kezdő kutyás, nem tudja megítélni, hogy ami ott van jó-e.
2014. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!