Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknál alkalmaznak mestersé...

Kutyáknál alkalmaznak mesterséges megtermékenyítést?

Figyelt kérdés
Van egy pár palotapincsim. Mind a kettő nagyon szép. Szaporítani akartam őket. Sajnos a hím szerencsétlen és ferdehajlamú. Csak a kandúrral, és kankutyákkal akar párzani. Szóval olyat az állatorvos szokott csinálni, hogy valahogy spermát vesz a kantól és mesterségesen termékenyíti meg a nőstényt?
2010. jan. 1. 19:02
1 2
 11/13 Winner of Royal Hill ***** válasza:

1.) Ne szaporíts, így is van épp elég kóbor állat!

2.) A mesterséges megtermékenyítés és a mesterséges termékenyítés nem ugyanaz,ezt még úgy látom az okosok se tudják!

3.)A mesterséges termékenyítési eljárás nem is olyan drága, mint azt itt sokan hiszik(1,5hete csináltattunk ilyen beavatkozást).

4.)Kedves kérdező szerintem Te vagy a bunkó szemétláda.

2010. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Hmmm,arra gondoltam kimoderáltatlak,mit szólsz?
2010. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Akiteki ***** válasza:

Az a nagy baj, hogy nyilvánosan sehol nincs olyan műsor, cikk, akármi, ami felvilágosítaná az ilyen tudatlanokat, hogy miért nem szabad a kutyákat szaporítani.

Ma is a tvben csak arról volt szó, hogy a petárdázás miatt megtelt az Illatos út.

Nem, nem a petárdák miatt elszökött kutyák miatt telt meg, hanem mert boldog-boldogtalan kutyakölyköket gyárt.

A mesterséges megtermékenyítés kb. 10-15 ezer forint, orvosa válogatja.

2010. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!