Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet ő?

Milyen fajta lehet ő?

Figyelt kérdés

[link]


Valami lelketlen r*hadék kitette ezt a két blökit egy várostól távol eső autós pihenőben. A szemünk láttára hajtott el, csak lestünk, hogy miért hagyta itt a kutyát...

A kis borzas fehéret én és a párom fogadtuk be, a másikat a párom haverja és a családja. Holnap mennek állatorvoshoz, de jó lenne tudni, hogy kb. milyen fajta lehet benne, mert gondolom keverék. Nem ismerem ezeket a kisebb fajtákat, nagyokban "utazom" :D

Érdekesség, hogy foltos a bőre. Tegnap megfürdettem, akkor vettem észre. Van olyan fajta aminek ez jellegzetessége?


2014. aug. 10. 09:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy puli mix lehet, szomszédban és egy teljesen ilyen van és ő az :)

gyönyörű kutya, respect nektek hogy befogadtátok, meg a havernak is hogy a másikat is :) sok sikert hozzá :))

2014. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
lehet van benne westi is vagy valami bichon, de a puli is sanszos lehet mert elég nagydarab azért :D
2014. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Westire meg bichonra gondoltam én is, a puli meg sem fordult a fejemben :) kapott reggel tápot, de egyelőre hozzá sem nyúlt... Lehetséges, hogy csak azért nem essik mert új neki a hely? Vagy aggódnunk kellene? Hogy viselkedik egy befogadott kutya ilyenkor? Freddy (így hívjuk) teljesen nyugodt, fekszik a szőnyegén.
2014. aug. 10. 10:23
 4/22 A kérdező kommentje:
*eszik
2014. aug. 10. 10:25
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj mégis neki egy kis sonkával kedveskedni :)

Nagyon meg lehet illetődve. Gondolj bele:

Gazdi akik eddig imádtam kidobott mint a szemetet. Most ennél az új embernél vagyok akit nem is ismerek. Ő kedves de nem ismerem. E

Amúgy nagyon örülök hogy vannak még ilyen jó emberek hogy befogadják

2014. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Szereztünk neki konzervet, kevertünk bele tápot, a konzervet megette, a tápot otthagyta, szóval csak finnyás a kis mocsok :D

Viszont van egy olyan furcsasága, hogy egyik pillanatban még fekszik nyugodtan, majd felugrik, ugrándozik mint egy kiscsikó, meg dörgöli magát a padlóhoz, majd ledobja magát valahova, és elnyúlik. Van hogy mindenféle látható ok nélkül, de például mikor a párom nővére átjött hozzánk pár órája, akkor is csinálta. Nem tudom, hogy viccesnek tartsam, vagy inkább aggódjam miatta. Nem tűnik betegnek, de persze majd az állatorvos többet fog tudni mondani holnap. Lehet, hogy bolhás? De akkor vakarózna, nem ugrálna...

2014. aug. 10. 13:18
 7/22 anonim ***** válasza:
majd meséld el mit mondott az állatorvos!
2014. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Kiderült, hogy megszöktek a kutyák. Volt chip mindkettőben, de csak a havernál lévő kutyában volt regisztrálva. Ettől függetlenül megtaláltuk a gazdit, aki haza is vitte őket. Volt nagy farokcsóválás, meg örömködés, szóval happy end :)

Külön gazdájuk volt, Maja (a havrnál lévő) volt a lányé aki értük jött a dokihoz, Freddy pedig a lány nagymamájáé. A lány elutazott pár napra, és addig Maját lepasszolta a nagyihoz. Pechére Maja elindult haza, Freddyt pedig magával vitte a rosszba, így kötöttek ki az autós pihenőben. Azért sajnálom, hogy elment, nagyon megszerettük, de neki így jó, mi pedig elhatároztuk, hogy örökbefogadunk egy blökit hamarosan, a közeli sintértelepről :)

2014. aug. 11. 18:46
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor fél boldog vége lett a dolognak :) Majd ha sikerül befogadnotok az új jövevényt róla is küldesz képet? :)
2014. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
igen, meséld majd el az új blöki sztoriját is!
2014. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!