Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet ő?

Milyen fajta lehet ő?

Figyelt kérdés

[link]


Valami lelketlen r*hadék kitette ezt a két blökit egy várostól távol eső autós pihenőben. A szemünk láttára hajtott el, csak lestünk, hogy miért hagyta itt a kutyát...

A kis borzas fehéret én és a párom fogadtuk be, a másikat a párom haverja és a családja. Holnap mennek állatorvoshoz, de jó lenne tudni, hogy kb. milyen fajta lehet benne, mert gondolom keverék. Nem ismerem ezeket a kisebb fajtákat, nagyokban "utazom" :D

Érdekesség, hogy foltos a bőre. Tegnap megfürdettem, akkor vettem észre. Van olyan fajta aminek ez jellegzetessége?


2014. aug. 10. 09:42
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
rendben :)
2014. aug. 11. 20:48
 12/22 A kérdező kommentje:

Megvan a jelöltünk: [link]

Pénteken megyünk érte, ha minden jól megy jön is haza velünk :)

2014. aug. 13. 20:58
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
szép kis kutya!
2014. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép kutyus és illik hozzá a neve is, sok sikert hozzá :)
2014. aug. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Változott a terv, már otthon van :)

[link]

kicsit megnyírták a menhelyen, de szerintem ez is jól áll neki :)

2014. aug. 14. 21:37
 16/22 A kérdező kommentje:

Mondjuk a párom anyját egy élmény volt lebeszélni a 40 ezres szaporítós "jajdeédes és úgyis kölyök kell ide" bolognese-re hajazó kiskutyákról...

"Mert neki már volt két törzskönyves kutyása is, és én ne mondjam meg neki, hogy azok nem fajtatiszták!" (apród.hu... szerinted?)

Szerencsére a páromnak sikerült elmagyaráznom a tenyésztő és a szaporító közti különbséget, de mivel 100 ezer pénze nincs törzskönyvesre, ezért a menhely volt a legjobb választás... meg amúgy is, az érzés, hogy meg lett mentve egy kutyus, az úgy jó érzés, na :D

2014. aug. 14. 22:03
 17/22 anonim ***** válasza:
édes kiskutya :) örülök hogy jól döntöttetek :)
2014. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
hogy érzi magát nálatok? mit szól az új élethez?
2014. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Eddig jól elvan, kezdi megszokni a dolgokat. A páromat imádja, engem is, az anyósjelölt valamiért mumus, de majd vele is megbékél :)

A szobatisztasággal vannak gondok, jó lenne pár tanács hogy mivel lehet meggyorsítani a szobatisztaságra nevelést, de erről írok ki egy másik kérdést.

2014. aug. 15. 14:22
 20/22 A kérdező kommentje:
2014. aug. 15. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!