Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet ő?

Milyen fajta lehet ő?

Figyelt kérdés

[link]


Valami lelketlen r*hadék kitette ezt a két blökit egy várostól távol eső autós pihenőben. A szemünk láttára hajtott el, csak lestünk, hogy miért hagyta itt a kutyát...

A kis borzas fehéret én és a párom fogadtuk be, a másikat a párom haverja és a családja. Holnap mennek állatorvoshoz, de jó lenne tudni, hogy kb. milyen fajta lehet benne, mert gondolom keverék. Nem ismerem ezeket a kisebb fajtákat, nagyokban "utazom" :D

Érdekesség, hogy foltos a bőre. Tegnap megfürdettem, akkor vettem észre. Van olyan fajta aminek ez jellegzetessége?


2014. aug. 10. 09:42
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Azért emeltem ki a kérdést és azért teszem ide ezt a linket, mert ma tettem ki ezt a kérdést, de természetesen kapásból jöttek a bunkó válaszok. Itt jó fejek válaszoltak, remélem tudnak most is segíteni :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__6007874-hiszt..

2014. aug. 17. 18:09
 22/22 A kérdező kommentje:
vagyishogy kiemelem majd 24 óra múlva... -_-
2014. aug. 17. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!