Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a keményebb kutyafajta?...

Melyik a keményebb kutyafajta? A Pitbull vagy a Rottweiler!

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 14:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
am aki keménységre akar kutyát venni és nevelni az először kössön nagy éltbiztosítást és írjon végrendeletet mert az hamar az intenziven végzi föleg ha pit bull ala vagy roti és argentin dogal szívozik
2010. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
0%
nekem vol pitt bul om és ha hiszitek ha nem nagyon imádott minden lépésemnél egy szer át szaladt a lábam alatt amikor meg jöttem
2010. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

ha meg néztétek a videót akkor a a pitt bul leült pacsizni a rotimeg majdnem leszabta a csávó fél kezét

nem engedte ell !!!!!!!

2010. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 szabikaa válasza:
32%

lehet hogy a pitbull nagyobbat harap de a roti jobban átéri a pibull nyakát mint forditva ,a testömeg is számit + a rotiba is van erő rendesen

ui: nekünk volt régebbem egy dobbermanunk és az összeverekedett a nagybáttyám staffijával (nagyon vad volt a staffi) és a dobbermanunk szónélkül lenyomta .

2010. szept. 29. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Nézd

ha akármelyik kutya nevelése abból áll hogy megfogsz egy lapátnyelet,vagy ami a kezed ügyébe kerül,és ütöd mint bandibáttyád a lovat,akkor a kutya agresszívvé vállik.

de ha foglalkozol vele,megtanulja hogy mit szabad meg mit nem...pl én ugy neveltem fel a kutyámat( 8 éves rotti)hogy a haverom bejött hozzám és megnézte a kutyát,képzelheted mi volt a véleménye...mondtam hogy vegye ki a szályából a csontot,erre ő azt mondta hogy megőrültem...végül meggyőztem,és kivette,és szerinted ha jól nevelt akkor mi volt a kutya reakciója?mert ha ütöttem,vertem volna akkor

jóllakott volna a kollégám kezével...

2010. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 Feher16 válasza:
32%

Na na azér a rotit nemkel leszolni mert aki ért egy kicsit a kutyákhoz es nem pitt bul fun az tudja ,hogy a rotinak erősebb a harapása mind a pitt bul é szal:)

és még hozzátenném, hogy a roti harapását csak egy kutya mulja fölül és az a Kangal

2010. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
43%
Előszöris valaki látott már rotit lógni a levegőben a harapása által?Másrészről a viadalokon a pit könnyű szerrel leszakítja az ellenfél végtagjait egy fogásból.A doberman meg a kutyabunyó...
2011. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
Méghogy a rotinak a legerősebb a harapása meg olvastam iet hogy a süly is zsámít papíron az amstaff 35-40 kiló között mozog a roti meg 40-45 max 50 nem olyan sok a régi harci pittek azok 15-20 kilósak voltak ezek is már nagyon robosztusak egyébként a a rotinak a harapása az első 3 ban sincs benne. csak annyit mondanék még ez kielégíti a kérdést h meik a keményebb? 2 fajta kutya létezik a pitbull meg aki az szeretne lenni :DD
2011. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 compactegon ***** válasza:
rosszul tudod utolsó .a rotinak erősebb harapása, sőt a német juhásznak is, és csak utána jön a pit.
2011. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
én néztem az interneten 1 spektrumos dokumentum filmet a pitbull rol és a staffikrol és ott mondták hogy a világ legerősebb harapása van a harapása a cápához hasonlítható lehet hogy ők jobban tudják mint te. de ilyet hogy 1 roti lever 1 pitet vagy 1 staffit ezen jókat lehet mosolyogni :)
2011. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!