Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a keményebb kutyafajta?...

Melyik a keményebb kutyafajta? A Pitbull vagy a Rottweiler!

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 14:19
1 2 3 4
 21/36 compactegon ***** válasza:
55%

lehet, hogy ezt mondták, de én sem az ujjamból szoptam ki ;)

vannak eszközök tudod, amivel ezeket mérik. na azt nehéz becsapni :) roti- nj- utána pit és staffi.

2011. aug. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
gondolom a szakértők valamivel többet értenek hozzá de nem vagyok benne biztos és őkse csak ránézésere mondják meg szerintm :) http://www.youtube.com/watch?v=8mZfPilP9F8 tessék meglehet nézni de még ha igazad is lenne 1 roti sosem érhet 1 pitthez vagy 1 staff hoz hiszen mint mondtam 2 kutya létezik a pitbull meg aki az akar lenni :D
2011. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 szabikkaa válasza:
100%
http://www.youtube.com/watch?v=79cew_PYTTU 3:27 től csak nem hazudnak... de azért ne becsüljük le a pitet se.. a Roti egyszerűen erősebbet harap mert eredetileg mészároskutyákból származnak. és hülyeség a 900 cm2 a krokodil harap a világon a legerősebbet 360 cm2-t míg a roti 150 cm2-t a pitbull olyan 110-120 cm2-t
2011. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
az utolsonak van igaza. a roti harap 150cm2. ezt biztosra tudom és ez erősebb mint a pitbullé. Lehet nem első (mert biztos van valami erősebb) de ezt követi a nj-é és csak azután a pitbull
2012. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 slayers26 ***** válasza:
a A ROTINAK 150-ES HARAPOEREJE VAN A PITBULLNAK MEG 120 EZT NEM TUDOM HOGY MERIK NE IS KERDEJETEK ES HA MEG EZ SE M LENNE ELEG AKKOR ITT EGY LINK NEZZETEK MEG http://www.youtube.com/watch?v=79cew_PYTTU
2012. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 slayers26 ***** válasza:
a LEG EROSEBB HARAPAS A VILAGON A KUTYAKNAL A VIDEOBAN MONDJAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
2012. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=iSeKaUzaPNE


Egyértelműen a Rottweiler. Itt a videón az Amerikai X faktoros Simon beszél róla, a videó elején egy Roti legajjal egy game pitet, régen a teljes videó id fent volt, egymás után 3 pitet gyilkolt le ugyanaz a roti. Ez 13 perces videó, rajta van, hogyan öl meg egy vaddisznót, sőt a végén egy 600kg grizzly medvét tanít móresre két roti. Ezek a rotik, az igazi német vérvonalu rotik, nem a túltenyésztett nyomi formáju kutyák. Nekem sétáltatás közben eg szuka és egy kan németjuhász támadta meg a 62kg rotim, A kan fél arca, a szuka törött jobb hátsó lába bánta. Kemény a pit, de nézzétak meg az argentinai térfigyelő kamerák videóit, az utcán több olyan is van ahola roti pitet, illetve pieket öl meg, sőt az őket szétválasztókat is megruházza.

2013. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
Ja azt elfelejtettem, hogy a roti csk két pitet végez ki teljesen, a harmadikat a videón látható késes faszi öli meg, mert a fáradt roti megkegyelmez a bundájából félig kiforgatott pitnek, mert már teljesen kifáradt.
2013. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
Még annyit, hogy még az argentin dogból sem bírna kettő kivégezni egy 600 kg-s grizzlit. A végén az egyik a torkát összeroppantja a fekvő grizzlinek, míg a másik a gyomrát marcangolja ki, de volt fent egy indiai videó, main egy roti tigrissel verekedett, a végkifejlett nem látható, de mind a két állat a pusztulás szélén volt. Tehát ez a Roti, és nem az amit állatszaporítóktól lehet venni. Ez minimum 100-120000 nél kezdődik, és a rotiban a legkevesebb félelem, vagy ijjedésre való hajlam sem lehet, mart azt rögtön kiszelektálják. A pitet egyébként egy argentin dog, kanári szigeteki kutya vagy a fila brasilerio is lenyomná. Menjetek el Borsodon Ózdra 20000-ért láthattok viadalt, Borsod legkeményebb kutyája egy Roti-cane corso keverék. Nekem nincs szívem ilyesmit nézni, de a hallottam már a sztorikat ottani hurkásnyakuaktól.
2013. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
Az okoskodó kis csicskáknak a videón mérik a Roti és a pit harapását is, a rotié SOKKAL erősebb.
2013. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!