Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális dolog ez? A szomszéd...

Normális dolog ez? A szomszéd meg nem építette meg a kerítését és a 2 kutyáját szabadon tartja én az enyémet megkötése, de a szomszédé mindig neki ugrik az enyémnek pedig az már többször elverte.

Figyelt kérdés
1 hónapja van kamera hátul és megnéztem, hogy is történik ez valójában a két kutya odament az enyémhez az ő kan kutyáját elverte az enyem majd meg is hàgta nem csak jelképesen hanem addig bántotta amíg nem hagyta magát.

2014. szept. 25. 12:49
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromtol van kutyám láttam egy két harcot mert elkerülhetetlen. Rituális parzo mozdulatot is, de igazából most először és ledobbentem. Ennyi.
2014. szept. 25. 14:19
 22/28 A kérdező kommentje:

Kedves emese92!

Mi a bunkó dolog?

2014. szept. 25. 14:21
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Az a bunkó dolog, hogy egy keverékkel fedezel.

Bár annál, aki szerint normális és elfogadható dolgoknak számítanak a kérdésben leírtak és a később felvázoltak, illetve aki nem óvja annyira a kutyáját, h megakadályozza az adott helyzetet, nem sok jóra lehet számítani.


Nem mellesleg: 55 kilós csaj vagyok, ha én beállok a saját nagytestűm és egy támadó kutya közé, akkor ez bárkinek megy. természetesen ehhez kell egy megbízható saját kutya, aki nem akarja majd önállósulva kezelni a helyzetet

2014. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Először is. A kutyám megtszett egy barátomnak és azért hozta a szukajat hozzá nem értem mi ebben a bunkóság a kölykök egy tanyán őrkutyak.

A masik... az én kutyám abbahagyta eddig mindig ha en rajzoltam egy támadó tultenyesztett fajtatiszta idegen kutya nem mindig fogad szótha eéppen verekedni akar.

Hamar ítélkezel.

2014. szept. 25. 14:33
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Dominancia.Mivel elvonulni a lánc miatt nem tud,a szomszéd kutyát meg hiába veri,visszamegy,még ez az egy volt a tarsolyában.Csinálj neki egy kennelt ės ivartalanitsd.
2014. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm az olyan válaszokat aminek nem az arcnelküli gyalazkodas volt a célja.
2014. szept. 25. 14:48
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél hallani? Mert leírtuk már 100x, hogy mi a helyzet, de te csak fújod ezt a homoszexuális témát... Az állatok eleve nem élvezetből párosodnak, hanem a fajfenntartási ösztön miatt, általános iskola, biológia. Az meg, hogy élvezetből egy azonos neművel párosodni... csak az emberek fejében születik meg ilyen beteg gondolat...


Amúgy téged ez élvezettel tölt el, hogy állandóan a kutyád nyakára járnak a szomszéd kutyái és állandóan harcolnak? Nem tudom, én ha szeretem a kutyámat, és mivel (elvileg) én vagyok az okosabb, tennék ez ellen valamit, mert csak egyszer kell arra járnia egy erősebb kutyának, a lánc miatt meg még elmenekülni sem fog tudni csóri...

2014. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Néhányan nem értettetek a kérdést és feleslegesen agaskodtatok.
2014. szept. 25. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!