Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A frissen elhozott kiskutyám...

A frissen elhozott kiskutyám nem akar pisilni. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Szimatol, szimatol, de csak nyuszogve leül. Ki még nem vihetem.

Pelenkája van, de csak lefekszik rá, mit tudnék tenni? Be van fújva helyhezszoktatóval.


Lehet, hogy azért nem akar, mert ez volt alatta kocsiúton és ezen feküdt (kutyaszállítóban)?



2014. okt. 22. 19:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Tudom, ezért nem engedem ki az előszobába sem.

Megértem, miért mondod, de a pelenkát nekünk olyanok javasolták, akik szintén használták. Csak két hétig lesz, addigra megkapja az oltásokat, utána sétálni fogunk járni és elfelejtjük a pelenkát. :)

2014. okt. 22. 19:49
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

aha, mondod most:)

de majd ha 5-6 hónaposan se lesz szobatiszta, akkor majd szidod magad bőszen:)

2014. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy a pelenka olyan óriási problémát jelentene. :)

Ha a legtöbb ismerősöm kutyája leszokott róla mikor kellett, nem hinném, hogy pont az enyémmel lenne gond.

ha mégis, így jártam, vállalom a felelősséget. :)

2014. okt. 22. 20:00
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez kutya és gazda függő, hogy pelenkáról milyen nehéz leszoktatni a kölyköt. :) Van, akinek semmi gondja nincs vele, pár hét alatt megoldja, mások valóban sokat szenvednek. Tudatosan, fokozatosan kell felépíteni, akkor kicsi az esélye, hogy nehéz lesz az átállás.
2014. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem szokta meg még Nálad, idő kell.


Enyém direkt nem pisilt lent séta alatt, lent voltunk sokáig, amint felértünk, bement a szobába és eresztette is ki az egészet.


Kellett idő, ideszokott és pisilt az utcán egy idő után.

2014. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
2014. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Ez nem rettent el... azért, mert egyvalaki nem tudta, hogy kell használni a pelenkát, nem jelenti azt, hogy minden kutya beszokik pár hét pelenkától.


A többieknek köszönöm! :)

2014. okt. 22. 21:48
 18/19 anonim ***** válasza:
ok, Te tudod:)
2014. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tenyésztőtől van, akkor az előző helyről ahonnan el lett hozva, onnan érdemes tanácsot kérni azelőtt hogy szokta. remélem azért sikerül megoldani, és hopphopp itt lesz az oltás, és mehet kedvére :)
2014. okt. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!