Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem van egy 2hónapos keverék...

Nekem van egy 2hónapos keverék kutyám, és nagyon szaporán szedi a levegőt akkor is ha pihen, meg sokat hány, de van étvágya, meg fitt is, ez normális? és a paralen vagy egyéb emberi orvoság segit a kutyákon?

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
NEM SEGÍT! Állatorvoshoz vidd el!
2014. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehogy embergyógyszert adj neki, mert hamarosan úgy fogod kezdeni a mondanivalódat, hogy "Volt egy két hónapos kutyám! Olvass utána a kutyatartásnak. A kutyatartás felelősséggel és rvosi költségekkel jár. Nem játékszer!
2014. nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köxi <3 nem vok homo de <3 aki rajtam vagy a kutyámon segit azt szeretem <3.
2014. nov. 12. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor akit szerethetsz, az az állatorvos.

Amúgy mit adsz enni a kiskutyának és mennyit, milyen elosztásban?

2014. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hátt,Hust töbnyire tészta félét meg it ott fel szed vallami, mert szeret rácskálni.Csak félek attól a szapora levegővételtől féllek,mert nem régiben igy döglöt emg a kutyám :/ ,na de vallami házi patika van ere?vagy esetleg az orvos mit tud velle kezdeni? köxi
2014. nov. 12. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek neked szüleid? Szerencsétlen kutya, nem lesz hosszú életű. De ha meghal, nehogy beszerezzetek egy újat!
2014. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, ilyen hülye ember nincs.
2014. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos van. A köz szórakoztatására bemásolom ide a kérdező kedves nekem írt privát üzenetét. Íme: Feladó Szellem 112

"Apád!

Az üzenet szövege: Ha nem tudsz vállaszolni,akkor ne Írj semmit te hajlektalan f.. fej! nyomorult te halnál meg nem a kutyám,a kutyám élete töbet ér mint a tijed 1000szer te hajlektalan :D :3" (A pont pont pont helyén a valódi szó volt, csak nem engedte az automata trágárságszűrő. De nem kell hozzá sok fantázia, hogy kitaláljátok.

2014. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köxi hogy ki Írtad Kedves vagy :3,,amugy valamejik kommentelő Írta,hogy nincs ki Írva hogy "Köxi" olvasa ell joban ott van ki Írva alull >_<
2014. nov. 13. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!