Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A negy honapos staffim elkapta...

A negy honapos staffim elkapta a parvovirust sajnos nincs beoltva de nincs penzem elvinni az orvoshoz inni iszik de enni nem a neten azt olvastam hogy a tea az jo meg a normaflore most ezt kap. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 7. 22:02
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
93%

ha megkapta volna az oltását, kisebb a valószínűsége, hogy elkapja...

most pedig, ahelyett, hogy elvinnéd bármi áron azt a szerencsétlen állatot egy normális orvoshoz, inkább ide kiírod gyakorira 2 órával éjfél előtt, hogy parvós a kutyád, mit tegyél...

erre mégis mit lehet mondani?

2015. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
90%
miből gondolod hogy parvo???
2015. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Onnan gondolo hogy megneztem a tuneteit es ugyanazok jelentkezdtek a kutyanal azert ném tudom elvinni orvosnal mert mos tt nincs penzem de nagyon szertem es meg fogom menteni ,amugy ti meg nagyon okosak vagytok mast is igy sertegettek
2015. febr. 7. 22:33
 14/39 anonim ***** válasza:
86%

B*zd ez nem sértegetés!! Viszed minél hamarabb vagy meghal, nem vagy orvos nem tudod megmenteni!! Még ha időben is dokihoz kerülne akkor se 100% hogy meggyógyul, nem véletlen kapnak oltást ellene lehető legveszélyesebb dolog!!

De nem te itt hisztizel hogy sértegetünk közben pedig helyetted találjuk ki hogy mi lenne a legjobb neki.

2015. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
97%
Hát pedig a szeretetedtől nem fog meggyógyulni szegény...
2015. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem sértés, ez tény. Nem tudod megadni a kutyának, amire szüksége van, hiszen szüksége lenne minimum oltásra meg állatorvosi kezelésre. A szeretet meg a törődés szép, de sajnos nem elég.
2015. febr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
80%

Holnap vidd 1 állat menhejre! ha nem teszed elpusztul nem sok lehet neki, ne szenvedje...Ja és ha tudják, látják milyen körülmények vannak, az állatvédők amilyenek még rosszabbra is számithatsz!

Fogadj szót, senki nem rossz indulatból írta amit, csak Te hisztizel...

2015. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Nektek van kutyatok es gyereketek nagyszajuak nekem van es sajnalom hogy nincs eleg penzem elvinni eddig semmi baja neem volt hirtelen jott ki rajta
2015. febr. 7. 22:49
 19/39 anonim ***** válasza:
88%

Kutyám van, minden oltása megvan, gyerek nincs, 17 évesen még nem tervezem.

De ez tény, dokihoz viszed talán meggyógyul, ha nem biztos hogy nem marad meg. Komolyan fontos neked az a kutya, akkor képes vagy végignézni amíg szenvedés után meghal? Kötve hiszem, ha nagyon nem tudod fizetni akkor vidd menhelyre. És amíg nem lesz meg a kellő pénzügyi háttér addig ne válalj kutyát mert ahhoz bizony kell pénz.

2015. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:
95%
Te. ..teee. .meg mindig nem vágod miről írnak itt neked???? A parvo három nap alatt végez a kutyával. VIDD ORVOSHOZ TE NAGYON! !!! Senki nem veled foglalkozik hanem a kutyát sajnálják.
2015. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!