Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A negy honapos staffim elkapta...

A negy honapos staffim elkapta a parvovirust sajnos nincs beoltva de nincs penzem elvinni az orvoshoz inni iszik de enni nem a neten azt olvastam hogy a tea az jo meg a normaflore most ezt kap. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 7. 22:02
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
92%
Van, akinek van kutyája, és mellette gyereket nevel, és MEGOLDJA, képzeld! Ha annyira fontos a kutyád, akkor igenis beoltatod, vagy nem veszed magadhoz! Felfogtad, hogy MEGHALHAT A VÍRUSTÓL? Egy ártatlan élet a felelőtlenség miatt! Remélem, több állatot nem veszel magadhoz!
2015. febr. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 SzMHZs ***** válasza:
88%
Mikor fogja már fel sok ember, hogy kutyát tartani nem kötelező...?
2015. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
93%

Ezért kellett olcsó kutya?? Tudtad,hogy olcsó húsnak híg a leve? Szóval olcsó kutya = beteg kutya.


Ha valóban parvó akkor már csak órái max 1-2 napja van.


Nekem is volt parvós a kutyám 3 évesen vhogy kimaradt abban az évben a kombinált oltás.Az én kutyám fél nap alatt teljesen leépült, reggel volt egy enyhe hasmenése,meg hányt savat. Inni ivott,nem volt olyan aktív,mint szokott.Gondoltam amiért hányt,mert akkor egy darabig inkább csak fekszik. Haza értem kb 4-re a lakás tiszta véres hányás,hasmenés volt a kutyám meg csak feküdt a kosarában haza értem és semmi reakció azt hittem elpusztult,hívtam a dokit és rohantam vele. Kapott infúziót egy csomó injekciót, estére jobban lett. Utána másnap is vissza vittük,mert nem akart enni,inni. Kaptunk egy port amit vízbe kellett feloldani és fecskendős pumpával itatni 2 óránként(éjszaka is!!)

Utána vmi speckó gyógytápot kapott,amiben sok a vitamin meg mindenféle dolog,hogy az elvesztett ásványi anyagokat,vitaminokat pótoljuk. Asszem 10-12 ezret fizettünk.De ez 10 éve volt.Ja és mi is részletben fizettünk.


Bár lényegtelen milyenek a tünetek. Ha nincs beoltva nem eszik,megy a hasa,hány ilyesmi akkor doki!! Ha meg nem fog inni,akkor fél nap alatt ki is száradhat hiszen még kölyök!!!

2015. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
74%
Orvost azonnal. Nekem a macskám a parvót a sok-sok kezelés ellenére sem élte túl. Minél tovább halasztod az orvost annál esélyesebb, hogy meghal a kutya. Minek vetted magadhoz ha nincs rá pénzed? Gondolom szaporítótól vetted...
2015. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
82%
mi lett a kutyussal?
2015. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
A kutyam ma reggelre mar sokkal jobban volt ma mar evett is delutan elvittem az orvoshoz es nem volt parvos begyullat a bele kapott inekciot meg gyogyszert es mar jol van
2015. febr. 10. 23:14
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerencséd volt , meg a kutyádnak is.

Hogy a legtöbb gazda egy bélgyulladást is azonnal parvonak gondol, csak annyiban jó dolog, hogy hamarabb orvoshoz viszi a kutyáját.

2015. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Vegul is, orulok, hogy meg tudtad oldani, hogy megis orvoshoz jusson.
2015. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Bar ettol meg beolthatod parvo ellen...
2015. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!