Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzem meg a szüleimet...

Hogyan győzem meg a szüleimet hogy kapjak egy kiskutyát?

Figyelt kérdés
nagynehezen sikerült rávennem anyát hogy karácsonyra kapjak egy cicáta nyúlam helyet, mert tapsi már öreg volt és nem csinált semmit de anya azt monta hogy csak akkor kaphatok ha a szobámba már nincs állat úgyhogy montam hogy akkor adjuk az uncsitesóémnak tapsit mert nekik van sok de azért szomorú voltam!!!és most nemrégen megkaptam a cicát de nem is olyan aranyos mert folyton karmol és nem tetszik a szeme sem.és az osztálytársam nemrég kapott egy kutyust és olyan aranyos hogy énis akarok egy olyat!de félek hogy anya nem engedi mert a cicát is olyan nehezen engette meg!pedig én nem szeretem azta cicát és kár hogy nem inkább kutyát kértem.szerintetek mit mondjak anyáéknak hogy megengedjék???

2015. febr. 17. 16:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

Menj inkább tanulni.

Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.

2015. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Veled meg elhitették,hogy elhitték..
2015. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!