Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy amelyik kutyának...

Igaz, hogy amelyik kutyának foltos a szájpadlása az fajtiszta?

Figyelt kérdés
Az osztálytársam kérdezte, hogy igaz-e ez, mert sokat tudok a kutyákról ,de erről még nem hallottam. Láttam már foltos szájpadlású kutyákat és azok fajtiszták voltak, de ha keverék akkor is lehet foltos a szájpadlása. Pl. az osztálytársam nagymamájának a fajtiszta pulijainak foltos a szájpadlása. Az én kutyám keverék és fekete a szájpadlása. Szóval sztem ez igaz lehet.
2010. febr. 23. 21:22
1 2 3
 11/21 Akiteki ***** válasza:
100%

Még a bunda színéhez sincs köze.

Nekem volt világos, majdnem fehér huskym, neki mindenhol tökéletes fekete pigmentje volt.

És van fekete huskym, akinek meg foltos.

Vannak foltos kutyáim, nekik meg mind sötét. (Nem fekete, hanem egészen sötét barna.)

2010. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ok köszi a válaszokat!!!
2010. febr. 24. 18:28
 13/21 A kérdező kommentje:
Én szó szerint az osztálytátsamat idéztem. Az ő szavait. Ő ezt kérdezte.
2010. márc. 10. 20:58
 14/21 A kérdező kommentje:
Az én kutyámnak nem a szájpadlása, hanem a pincéje(a szája alsó része)foltos. A szájpadlása fekete.
2010. márc. 10. 21:00
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Waa bäzdmeg (elsőknek) utálom amikor valakit leszólnak azért mert nem azt mondja/írja h fajtatiszta, bazz úgyis tudjátok mire gondolt -.-"


Ez nem minden esetben így van kérdező.

2010. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj kedves előző, hogy ez nem egy rövidítés, hanem egy baromira más fogalom! Pl a liszt meg a kenyér sem ugyanaz. És nem tudjuk mire gondol, mivel mindkettő fogalom játszhat a kérdésben. Ne mondd már hogy belehal egy a betű kiírásába!
2010. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
25%
Gratulálok ha neked nem esett le és nemtod h miről van szó (Y)
2010. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
sziasztok!ez a téma engem is érdekelne.Nos ha nem a szájpadlásról akkor miről ismerhető fel a FAJTATISZTA kutya?
2010. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Utolsónak: arról hogy van törzskönyve!
2010. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Akiteki ***** válasza:

Nem felismerni kell, hanem bizonyítani.

Chip vagy tetoválás és az ahhoz tartozó törzskönyv alapján.

2010. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!