Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy amelyik kutyának...

Igaz, hogy amelyik kutyának foltos a szájpadlása az fajtiszta?

Figyelt kérdés
Az osztálytársam kérdezte, hogy igaz-e ez, mert sokat tudok a kutyákról ,de erről még nem hallottam. Láttam már foltos szájpadlású kutyákat és azok fajtiszták voltak, de ha keverék akkor is lehet foltos a szájpadlása. Pl. az osztálytársam nagymamájának a fajtiszta pulijainak foltos a szájpadlása. Az én kutyám keverék és fekete a szájpadlása. Szóval sztem ez igaz lehet.
2010. febr. 23. 21:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

jójó törzskönyv,de nem csak abból lehet tudni.Am meg azért kérdem,hogy lehet megállapítani,mert nekem nem feltétel,hogy legyen törzskönyv,de szeretném elsajátítani ezt a tudást is.Én mindenhogy szeretem a kutyákat tök mindegy,hogy keverék vagy fajtatiszta.

Ja és nem kell kötni az ebet a karóhoz ezzel a törzskönyvmániával egy fajtatiszta kutya akkor is fajtatiszta ha nincs törzskönyve!

Nos még egyszer meg kérdezem tudja valaki,hogy lehet megállapítani,hogy fajtatiszta az adott kutya?

2010. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!